ANALERGIN NEO (5MG Film-coated tablet) -


 
Podrobnosti o drogah niso na voljo v izbranem jeziku, prikazano je izvirno besedilo

Analergin neo -


Splošno: levocetirizine
Zdravilna učinkovina: LEVOCETIRIZIN-DIHYDROCHLORID
Alternativa: Alergimed, Cezera, Levocetirizin actavis, Levocetirizin cipla, Levocetirizin dr.max, Volnostin, Voyacyn, Xyzal, Zenaro
Skupina ATC: R06AE09 - levocetirizine
Vsebnost aktivne snovi: 5MG
Obrazci: Film-coated tablet
Balení: Blister
Obsah balení: 50 II
Způsob podání: prodej na lékařský předpis


Analergin neo

Jedna potahovaná tableta obsahuje levocetirizini dihydrochloridum 5 mg (odpovídá 4,2 mg levocetirizinum). Pomocná látka se známým účinkem: Jedna potahovaná tableta obsahuje 63,5 mg monohydrátu laktosy. Úplný seznam pomocných látek viz bod 6.1. Potahovaná tableta. Bílé až téměř bílé, potahované tablety oválného tvaru. Na jedné straně tablet je vyraženo „LC5“ a na druhé straně jsou tablety hladké....več

Analergin neo

Jedna potahovaná tableta obsahuje levocetirizini dihydrochloridum 5 mg (odpovídá 4,2 mg levocetirizinum). Pomocná látka se známým účinkem: Jedna potahovaná tableta obsahuje 63,5 mg monohydrátu laktosy. Úplný seznam pomocných látek viz bod...več

Analergin neo

Jedna potahovaná tableta obsahuje levocetirizini dihydrochloridum 5 mg (odpovídá 4,2 mg levocetirizinum). Pomocná látka se známým účinkem: Jedna potahovaná tableta obsahuje 63,5 mg monohydrátu laktosy. Úplný seznam pomocných látek viz bod...več

Analergin neo

Jedna potahovaná tableta obsahuje levocetirizini dihydrochloridum 5 mg (odpovídá 4,2 mg levocetirizinum). Pomocná látka se známým účinkem: Jedna potahovaná tableta obsahuje 63,5 mg monohydrátu laktosy. Úplný seznam pomocných látek viz bod...več

Analergin neo

Jedna potahovaná tableta obsahuje levocetirizini dihydrochloridum 5 mg (odpovídá 4,2 mg levocetirizinum). Pomocná látka se známým účinkem: Jedna potahovaná tableta obsahuje 63,5 mg monohydrátu laktosy. Úplný seznam pomocných látek viz bod...več

Analergin neo

Jedna potahovaná tableta obsahuje levocetirizini dihydrochloridum 5 mg (odpovídá 4,2 mg levocetirizinum). Pomocná látka se známým účinkem: Jedna potahovaná tableta obsahuje 63,5 mg monohydrátu laktosy. Úplný seznam pomocných látek viz bod...več

Analergin neo

Jedna potahovaná tableta obsahuje levocetirizini dihydrochloridum 5 mg (odpovídá 4,2 mg levocetirizinum). Pomocná látka se známým účinkem: Jedna potahovaná tableta obsahuje 63,5 mg monohydrátu laktosy. Úplný seznam pomocných látek viz bod...več

Analergin neo

Jedna potahovaná tableta obsahuje levocetirizini dihydrochloridum 5 mg (odpovídá 4,2 mg levocetirizinum). Pomocná látka se známým účinkem: Jedna potahovaná tableta obsahuje 63,5 mg monohydrátu laktosy. Úplný seznam pomocných látek viz bod...več

Analergin neo

Jedna potahovaná tableta obsahuje levocetirizini dihydrochloridum 5 mg (odpovídá 4,2 mg levocetirizinum). Pomocná látka se známým účinkem: Jedna potahovaná tableta obsahuje 63,5 mg monohydrátu laktosy. Úplný seznam pomocných látek viz bod...več

Analergin neo

Jedna potahovaná tableta obsahuje levocetirizini dihydrochloridum 5 mg (odpovídá 4,2 mg levocetirizinum). Pomocná látka se známým účinkem: Jedna potahovaná tableta obsahuje 63,5 mg monohydrátu laktosy. Úplný seznam pomocných látek viz bod...več

Analergin neo

Jedna potahovaná tableta obsahuje levocetirizini dihydrochloridum 5 mg (odpovídá 4,2 mg levocetirizinum). Pomocná látka se známým účinkem: Jedna potahovaná tableta obsahuje 63,5 mg monohydrátu laktosy. Úplný seznam pomocných látek viz bod...več

Analergin neo

Jedna potahovaná tableta obsahuje levocetirizini dihydrochloridum 5 mg (odpovídá 4,2 mg levocetirizinum). Pomocná látka se známým účinkem: Jedna potahovaná tableta obsahuje 63,5 mg monohydrátu laktosy. Úplný seznam pomocných látek viz bod...več

Analergin neo

Jedna potahovaná tableta obsahuje levocetirizini dihydrochloridum 5 mg (odpovídá 4,2 mg levocetirizinum). Pomocná látka se známým účinkem: Jedna potahovaná tableta obsahuje 63,5 mg monohydrátu laktosy. Úplný seznam pomocných látek viz bod...več

Analergin neo

Neklinické údaje získané na základě konvenčních farmakologických studií bezpečnosti, toxicity po opakovaném podávání, genotoxicity, hodnocení kancerogenního potenciálu a reprodukční toxicity neodhalily žádné zvláštní riziko pro člověka....več

Analergin neo

6.1. Seznam pomocných látek Jádro tablety: Mikrokrystalická celulosa Monohydrát laktosy Koloidní bezvodý oxid křemičitýMagnesium-stearát (E572). Potahová vrstva: Hypromelosa (E464) Oxid titaničitý (E171) Makrogol 400. 6.2. Inkompatibility Neuplatňuje se. 6.3. Doba použitelnosti roky. 6.4. Zvláštní opatření pro uchovávání Uchovávejte v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před...več

Analergin neo

ÚDAJE UVÁDĚNÉ NA VNĚJŠÍM OBALU – RP KRABIČKA 1. NÁZEV LÉČIVÉHO PŘÍPRAVKU Analergin Neo 5 mg potahované tabletylevocetirizini dihydrochloridum 2. OBSAH LÉČIVÉ LÁTKY/LÉČIVÝCH LÁTEK Jedna potahovaná tableta obsahuje levocetirizini dihydrochloridum 5 mg (odpovídá levocetirizinum 4,2 mg). 3. SEZNAM POMOCNÝCH LÁTEK Obsahuje laktosu. Více informací naleznete v příbalové informaci. 4....več

Analergin neo

...več

Analergin neo

Analergin neo

Podobni ali alternativni izdelki
 
Lekarna.cz
Na zalogi | Dostava iz 29 CZK
79 CZK
 
Lekarna.cz
Na zalogi | Dostava iz 29 CZK
146 CZK
 
Drmax.cz
Na zalogi | Dostava iz 79 CZK
149 CZK
 
Lekarna.cz
Na zalogi | Dostava iz 29 CZK
176 CZK

O projektu

Prosti dostopni nekomercialni projekt za laične primerjave drog na ravni interakcij, stranskih učinkov, pa tudi cen drog in njihovih alternativ Informace na webu jsou pouze orientační. Odkazy vedou na partnerské e-shopy. Aktuální dostupnost a podmínky zjistíte přímo u partnera. Informace na této stránce mají pouze informativní charakter. Produkty na předpis nejsou dostupné k přímému nákupu zde. Pro aktuální dostupnost a podrobnosti navštivte stránky našeho partnerského e-shopu. Uvedené slevy platí pro vybrané léky u online partnerů. Tento web obsahuje affiliate odkazy. Odkazy mohou vést k partnerskému e-shopu.

Več informacij


×



 

Poraďte se s lékárníkem.
IHNED A zdarma