Podrobnosti o drogah niso na voljo v izbranem jeziku, prikazano je izvirno besedilo

Ibuprofen aristo


Ibuprofen je nesteroidní protizánětlivý přípravek (NSAID), u nějž byl prokázán terapeutický účinek
prostřednictvím snížení syntézy prostaglandinů na zvířecích zánětlivých modelech. U člověka snižuje
ibuprofen bolest, otok a horečku způsobené zánětem. Ibuprofen dále reverzibilně inhibuje ADP a
kolagenem indukovanou agregaci krevních destiček.

Preklinické údaje poukazují na to, že ibuprofen při současném podávání s nízkou dávkou kyseliny
acetylsalicylové může kompetitivně inhibovat její vliv na agregaci krevních destiček. Některé
farmakodynamické studie ukazují, že pokud byla užita jednorázová dávka 400 mg ibuprofenu během
h před nebo do 30 min po podání kyseliny acetylsalicylové s okamžitým uvolňováním (81 mg), došlo
ke snížení účinku kyseliny acetylsalicylové na tvorbu tromboxanu nebo agregaci destiček. Ačkoliv
panuje určitá nejistota týkající se extrapolace těchto údajů na klinickou situaci, nelze vyloučit možnost,
že pravidelné a dlouhodobé užívání ibuprofenu může snížit kardioprotektivní účinek nízké dávky
kyseliny acetylsalicylové. Při občasném užití ibuprofenu není klinicky významný vliv pravděpodobný
(viz bod 4.5).

Ibuprofen aristo

Izbor izdelkov v naši ponudbi iz naše lekarne
 
Lekarna.cz
Na zalogi | Dostava iz 29 CZK
169 CZK
 
Drmax.cz
Na zalogi | Dostava iz 79 CZK
169 CZK
 
Drmax.cz
Na zalogi | Dostava iz 79 CZK
599 CZK
 
Drmax.cz
Na zalogi | Dostava iz 79 CZK
799 CZK
 
Drmax.cz
Na zalogi | Dostava iz 79 CZK
1 390 CZK
 
Drmax.cz
Na zalogi | Dostava iz 79 CZK
599 CZK
 
Lekarna.cz
Na zalogi | Dostava iz 29 CZK
199 CZK
 
Drmax.cz
Na zalogi | Dostava iz 79 CZK
99 CZK
 
Lekarna.cz
Na zalogi | Dostava iz 29 CZK
299 CZK
 
Lekarna.cz
Na zalogi | Dostava iz 29 CZK
109 CZK

O projektu

Prosti dostopni nekomercialni projekt za laične primerjave drog na ravni interakcij, stranskih učinkov, pa tudi cen drog in njihovih alternativ Informace na webu jsou pouze orientační. Odkazy vedou na partnerské e-shopy. Aktuální dostupnost a podmínky zjistíte přímo u partnera. Informace na této stránce mají pouze informativní charakter. Produkty na předpis nejsou dostupné k přímému nákupu zde. Pro aktuální dostupnost a podrobnosti navštivte stránky našeho partnerského e-shopu. Uvedené slevy platí pro vybrané léky u online partnerů. Tento web obsahuje affiliate odkazy. Odkazy mohou vést k partnerskému e-shopu.

Več informacij


×



 

Poraďte se s lékárníkem.
IHNED A zdarma