Acifein 10 tablet

Na zalogi | Dostava iz 79 CZK

49 CZK Pojdi v trgovino Drmax.cz
Proizvajalec: Herbacos recordati

ACIFEIN obsahuje kyselinu acetylsalicylovou, jejíž bolest tlumící účinek je zvýrazňován kofeinem a paracetamolem.
Tablety ACIFEIN jsou určeny k léčbě mírné a středně silné bolesti, jako jsou bolesti hlavy, zad a zubů.
Dále jsou vhodné při bolestech kloubů a svalů spojených s akutními chřipkovými stavy.
Přípravek ACIFEIN tablety jsou určeny pouze pro dospělé a dospívající od 16 let.

Jak se přípravek ACIFEIN tablety užívá:

Dospělí a dospívající od 16 let užívají při bolesti 1-2 tablety dle potřeby několikrát denně každých 4-6 hodin.
Denní dávka by neměla překročit 6 tablet.

 Složení:

Léčivými látkami jsou acidum acetylsalicylicum 250 mg, paracetamolum 200 mg a coffeinum 50 mg v jedné tabletě.

Pomocnými látkami jsou glycin, kukuřičný škrob, mastek, hyprolosa.

 

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK. 

 

ÿ ⿠ـ
Podobni ali alternativni izdelki
 
Na zalogi | Dostava iz
169
 
Na zalogi | Dostava iz
79
 
Na zalogi | Dostava iz
89
 
Na zalogi | Dostava iz
155
 
Na zalogi | Dostava iz
59
 
Na zalogi | Dostava iz
199
 
Na zalogi | Dostava iz
175
 
Na zalogi | Dostava iz
139

O projektu

Prosti dostopni nekomercialni projekt za laične primerjave drog na ravni interakcij, stranskih učinkov, pa tudi cen drog in njihovih alternativ Informace na webu jsou pouze orientační. Odkazy vedou na partnerské e-shopy. Aktuální dostupnost a podmínky zjistíte přímo u partnera. Informace na této stránce mají pouze informativní charakter. Produkty na předpis nejsou dostupné k přímému nákupu zde. Pro aktuální dostupnost a podrobnosti navštivte stránky našeho partnerského e-shopu. Uvedené slevy platí pro vybrané léky u online partnerů. Tento web obsahuje affiliate odkazy. Odkazy mohou vést k partnerskému e-shopu.

Več informacij


×



 

Poraďte se s lékárníkem.
IHNED A zdarma