Almiral gel 50 g

Na zalogi | Dostava iz 79 CZK

115 CZK Pojdi v trgovino Drmax.cz
Proizvajalec: Medochemie

ALMIRAL GEL obsahuje  diklofenak, který působí proti bolesti, zánětu a zmírňuje otoky.
ALMIRAL GEL se používá k lokální léčbě onemocnění pohybového aparátu, především k odstranění bolesti a zánětu svalů a kloubů.
U dospívajících od 14 let lze ALMIRAL GEL použít při akutních poraněních, jako jsou podvrknutí, pohmoždění a úrazy způsobené při sportu.
U dospělých pak při poranění šlach, svalů a kloubů např. při vymknutí, natáhnutí nebo pohmoždění a při bolestech zad.
Přípravek ALMIRAL GEL je určen k zevnímu použití, nemastí a proniká velice dobře pokožkou.
ALMIRAL GEL je určen pro dospělé a dospívající od 14 let.

Jak se přípravek ALMIRAL GEL používá:

Dospělí a dospívající od 14 let aplikují Almiral gel 3-4krát denně na bolestivou oblast.

Složení:

Léčivou látkou je diclofenacum diethylaminum. 1 g gelu obsahuje diclofenacum diethylaminum 11,6 mg, což odpovídá diclofenacum natricum 10 mg.

Pomocnými látkami jsou propylenglykol, isopropylalkohol, karbomer 940, dipropylenglykol-monomethylether, silice máty peprné a čištěná voda.


LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK. 

 

ÿ ⿠ـ
Podobni ali alternativni izdelki
 
Na zalogi | Dostava iz
169
 
Na zalogi | Dostava iz
79
 
Na zalogi | Dostava iz
89
 
Na zalogi | Dostava iz
155
 
Na zalogi | Dostava iz
59
 
Na zalogi | Dostava iz
199
 
Na zalogi | Dostava iz
175
 
Na zalogi | Dostava iz
139

O projektu

Prosti dostopni nekomercialni projekt za laične primerjave drog na ravni interakcij, stranskih učinkov, pa tudi cen drog in njihovih alternativ Informace na webu jsou pouze orientační. Odkazy vedou na partnerské e-shopy. Aktuální dostupnost a podmínky zjistíte přímo u partnera. Informace na této stránce mají pouze informativní charakter. Produkty na předpis nejsou dostupné k přímému nákupu zde. Pro aktuální dostupnost a podrobnosti navštivte stránky našeho partnerského e-shopu. Uvedené slevy platí pro vybrané léky u online partnerů. Tento web obsahuje affiliate odkazy. Odkazy mohou vést k partnerskému e-shopu.

Več informacij


×



 

Poraďte se s lékárníkem.
IHNED A zdarma