φυλλάδιο, παρενέργειες, αλληλεπιδράσεις, δοσολογία


 
Γενικός: acetylsalicylic acid
Δραστική ουσία: KYSELINA ACETYLSALICYLOVÁ
Εναλλακτικές λύσεις: Acygal, Acylpyrin, Acylpyrin effervescens, Algirin, Anopyrin, Aspirin, Carsaxa, Godasal 500, Kyselina acetylsalicylová saneca
Ομάδα ATC: N02BA01 - acetylsalicylic acid
Περιεκτικότητα σε δραστικές ουσίες: 1000MG
Έντυπα: Coated tablet
Balení: Strip
Obsah balení: 24 I
Způsob podání: prodej bez receptu (volný prodej)

Co je Aspirin forte a k čemu se užívá

Přípravek Aspirin forte 1000 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou, která poskytuje úlevu
od bolesti a snižuje horečku. Rychlou úlevu od bolesti poskytuje díky rychlému rozpouštění a rychlému
vstřebávání kyseliny acetylsalicylové.

Přípravek Aspirin forte 1000 mg obalené tablety se používá k léčbě příznaků horečky a/nebo mírné až
středně silné bolesti, jako jsou bolesti hlavy, bolest zubů, bolest svalů a k léčbě příznaků chřipky.

Přípravek Aspirin forte 1000 mg obalené tablety je určen pro dospělé a dospívající ve věku 16 až 65 let.

Παρόμοια ή εναλλακτικά προϊόντα
 
Lekarna.cz
Σε απόθεμα | Ναυτιλία από 29 CZK
278 CZK

Σχετικά με το έργο

Ένα ελεύθερα διαθέσιμο μη εμπορικό έργο για το σκοπό των συγκρίσεων λαϊκών φαρμάκων στο επίπεδο των αλληλεπιδράσεων, των παρενεργειών καθώς και των τιμών των φαρμάκων και των εναλλακτικών τους

Informace na webu jsou pouze orientační. Odkazy vedou na partnerské e-shopy. Aktuální dostupnost a podmínky zjistíte přímo u partnera. Informace na této stránce mají pouze informativní charakter. Produkty na předpis nejsou dostupné k přímému nákupu zde. Pro aktuální dostupnost a podrobnosti navštivte stránky našeho partnerského e-shopu. Tento web obsahuje affiliate odkazy. Odkazy mohou vést k partnerskému e-shopu.

Γλώσσες

Czech English Slovak

Περισσότερες πληροφορίες