APO-Ibuprofen 400 mg 100 tablet

En stock | Frais de port 79 CZK

119 CZK Aller au magasin Drmax.cz
Fabricant: Apotex

Užívá se při bolesti a zánětu.
Ulevuje při bolestech hlavy, zubů, zad, bolestivé menstruaci, pohmoždění a podvrtnutí či akutní migréně. Snižuje zvýšenou teplotu a mírní bolest svalů a kloubů spojenou s běžným nachlazením.
Je určen pro dospělé a dospívající od 12 let s hmotností nad 40 kg.

Dávkování:

Dospělí a dospívající od 12 let užívají obvykle 3x denně 1 potahovanou tabletu nebo jednorázově 1 tabletu podle potřeby, v časovém odstupu nejméně 4 hodin, nejvýše 3 potahované tablety denně.

Složení:

Léčivou látkou je ibuprofen 400 mg v jedné potahované tabletě.

Pomocnými látkami jsou mikrokryslatická celulosa, sodná sůl kroskarmelosy, magnesium-stearát, koloidní bezvodý oxid křemičitý, hyprolosa, makrogol 8000, oxid titaničitý (E 171), hlinitý lak oranžové žluti (E110).

Upozornění:

Přípravek ovlivňuje účinnost mnoha léků (například na tlak, na srážení krve), proto se poraďte s lékařem nebo lékárníkem o vhodnosti užívání tohoto přípravku vzhledem k Vaší současné léčbě.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

ÿ ⿠ـ
Produits similaires ou alternatifs
 
En stock | Frais de port
199
 
En stock | Frais de port
129
 
En stock | Frais de port
65
 
En stock | Frais de port
169
 
En stock | Frais de port
79
 
En stock | Frais de port
85
 
En stock | Frais de port
89
 
En stock | Frais de port
155
 
En stock | Frais de port
59
 
En stock | Frais de port
199
 
En stock | Frais de port
175
 
En stock | Frais de port
19
 
En stock | Frais de port
139
 
En stock | Frais de port
185

A propos du projet

Un projet non commercial librement disponible aux fins de comparaisons de médicaments laïques au niveau des interactions, des effets secondaires ainsi que des prix des médicaments et de leurs alternatives

Informace na webu jsou pouze orientační. Odkazy vedou na partnerské e-shopy. Aktuální dostupnost a podmínky zjistíte přímo u partnera. Informace na této stránce mají pouze informativní charakter. Produkty na předpis nejsou dostupné k přímému nákupu zde. Pro aktuální dostupnost a podrobnosti navštivte stránky našeho partnerského e-shopu. Tento web obsahuje affiliate odkazy. Odkazy mohou vést k partnerskému e-shopu.

Langues

Czech English Slovak

Plus d'informations