BROMHEXIN 12 BC 1X30ML Kapky, roztok

在庫にありません | 配送先 29 CZK

71 CZK 店に行く Lekarna.cz
メーカー: BERLIN-CHEMIE AG (MENARINI GROUP)
K léčení všech onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena tvorbou hustého, vazkého hlenu.
Pro použití u dětí od 2 let, dospívajících a dospělých.
ÿ ⿠ـ
類似または代替製品

プロジェクトについて

相互作用のレベル、副作用、薬価とその選択肢のレベルでの麻薬比較を目的とした自由に入手可能な非営利プロジェクト

Informace na webu jsou pouze orientační. Odkazy vedou na partnerské e-shopy. Aktuální dostupnost a podmínky zjistíte přímo u partnera. Informace na této stránce mají pouze informativní charakter. Produkty na předpis nejsou dostupné k přímému nákupu zde. Pro aktuální dostupnost a podrobnosti navštivte stránky našeho partnerského e-shopu. Tento web obsahuje affiliate odkazy. Odkazy mohou vést k partnerskému e-shopu.

詳細情報