ACYLPYRIN S VITAMINEM C (320MG/200MG Effervescent tablet) -


 
Падрабязнасці пра лекі недаступныя на абранай мове, адлюстроўваецца арыгінальны тэкст

Acylpyrin s vitaminem c -


Радавы: acetylsalicylic acid, combinations excl. psycholeptic
Актыўнае рэчыва: Kyselina acetylsalicylová
Альтэрнатывы: Acylcoffin, Acylpyrin + c, Aspirin c, Aspirin c forte
Група УУС: N02BA51 - acetylsalicylic acid, combinations excl. psycholeptic
Змест актыўных рэчываў: 320MG/200MG
Формы: Effervescent tablet
Balení: Tablet container
Obsah balení: |12|
Způsob podání: prodej bez receptu (volný prodej)


Acylpyrin s vitaminem c

Jedna šumivá tableta obsahuje: acidum acetylsalicylicum 320 mg a acidum ascorbicum 200 mg. Pomocné látky se známým účinkem: jedna šumivá tableta obsahuje 1,265 g laktosy, hydrogenuhličitan sodný (zdroj sodíku), draselnou sůl acesulfamu (zdroj draslíku) Úplný seznam pomocných látek viz bod 6.1. šumivé tablety: téměř bílé mramorové kulaté ploché tablety se skosenými hranami a drsným povrchem, hygroskopické...больш

Acylpyrin s vitaminem c

Jedna šumivá tableta obsahuje: acidum acetylsalicylicum 320 mg a acidum ascorbicum 200 mg. Pomocné látky se známým účinkem: jedna šumivá tableta obsahuje 1,265 g laktosy, hydrogenuhličitan sodný (zdroj sodíku), draselnou sůl acesulfamu (zdroj draslíku) Úplný seznam pomocných látek viz bod...больш

Acylpyrin s vitaminem c

Jedna šumivá tableta obsahuje: acidum acetylsalicylicum 320 mg a acidum ascorbicum 200 mg. Pomocné látky se známým účinkem: jedna šumivá tableta obsahuje 1,265 g laktosy, hydrogenuhličitan sodný (zdroj sodíku), draselnou sůl acesulfamu (zdroj draslíku) Úplný seznam pomocných látek viz bod...больш

Acylpyrin s vitaminem c

Jedna šumivá tableta obsahuje: acidum acetylsalicylicum 320 mg a acidum ascorbicum 200 mg. Pomocné látky se známým účinkem: jedna šumivá tableta obsahuje 1,265 g laktosy, hydrogenuhličitan sodný (zdroj sodíku), draselnou sůl acesulfamu (zdroj draslíku) Úplný seznam pomocných látek viz bod...больш

Acylpyrin s vitaminem c

Jedna šumivá tableta obsahuje: acidum acetylsalicylicum 320 mg a acidum ascorbicum 200 mg. Pomocné látky se známým účinkem: jedna šumivá tableta obsahuje 1,265 g laktosy, hydrogenuhličitan sodný (zdroj sodíku), draselnou sůl acesulfamu (zdroj draslíku) Úplný seznam pomocných látek viz bod...больш

Acylpyrin s vitaminem c

Jedna šumivá tableta obsahuje: acidum acetylsalicylicum 320 mg a acidum ascorbicum 200 mg. Pomocné látky se známým účinkem: jedna šumivá tableta obsahuje 1,265 g laktosy, hydrogenuhličitan sodný (zdroj sodíku), draselnou sůl acesulfamu (zdroj draslíku) Úplný seznam pomocných látek viz bod...больш

Acylpyrin s vitaminem c

Jedna šumivá tableta obsahuje: acidum acetylsalicylicum 320 mg a acidum ascorbicum 200 mg. Pomocné látky se známým účinkem: jedna šumivá tableta obsahuje 1,265 g laktosy, hydrogenuhličitan sodný (zdroj sodíku), draselnou sůl acesulfamu (zdroj draslíku) Úplný seznam pomocných látek viz bod...больш

Acylpyrin s vitaminem c

Jedna šumivá tableta obsahuje: acidum acetylsalicylicum 320 mg a acidum ascorbicum 200 mg. Pomocné látky se známým účinkem: jedna šumivá tableta obsahuje 1,265 g laktosy, hydrogenuhličitan sodný (zdroj sodíku), draselnou sůl acesulfamu (zdroj draslíku) Úplný seznam pomocných látek viz bod...больш

Acylpyrin s vitaminem c

Jedna šumivá tableta obsahuje: acidum acetylsalicylicum 320 mg a acidum ascorbicum 200 mg. Pomocné látky se známým účinkem: jedna šumivá tableta obsahuje 1,265 g laktosy, hydrogenuhličitan sodný (zdroj sodíku), draselnou sůl acesulfamu (zdroj draslíku) Úplný seznam pomocných látek viz bod...больш

Acylpyrin s vitaminem c

Jedna šumivá tableta obsahuje: acidum acetylsalicylicum 320 mg a acidum ascorbicum 200 mg. Pomocné látky se známým účinkem: jedna šumivá tableta obsahuje 1,265 g laktosy, hydrogenuhličitan sodný (zdroj sodíku), draselnou sůl acesulfamu (zdroj draslíku) Úplný seznam pomocných látek viz bod...больш

Acylpyrin s vitaminem c

Jedna šumivá tableta obsahuje: acidum acetylsalicylicum 320 mg a acidum ascorbicum 200 mg. Pomocné látky se známým účinkem: jedna šumivá tableta obsahuje 1,265 g laktosy, hydrogenuhličitan sodný (zdroj sodíku), draselnou sůl acesulfamu (zdroj draslíku) Úplný seznam pomocných látek viz bod...больш

Acylpyrin s vitaminem c

Jedna šumivá tableta obsahuje: acidum acetylsalicylicum 320 mg a acidum ascorbicum 200 mg. Pomocné látky se známým účinkem: jedna šumivá tableta obsahuje 1,265 g laktosy, hydrogenuhličitan sodný (zdroj sodíku), draselnou sůl acesulfamu (zdroj draslíku) Úplný seznam pomocných látek viz bod...больш

Acylpyrin s vitaminem c

Jedna šumivá tableta obsahuje: acidum acetylsalicylicum 320 mg a acidum ascorbicum 200 mg. Pomocné látky se známým účinkem: jedna šumivá tableta obsahuje 1,265 g laktosy, hydrogenuhličitan sodný (zdroj sodíku), draselnou sůl acesulfamu (zdroj draslíku) Úplný seznam pomocných látek viz bod...больш

Acylpyrin s vitaminem c

Předklinický profil kyseliny acetylsalicylové i askorbové je velmi dobře dokumentován a jedná se o látky dlouhodobě používané v klinické praxi. Experimentální výsledky s kyselinou acetylsalicylovou obsaženou v přípravku neprokázaly mutagenní ani karcinogenní potenciál ASA, u řady živočišných druhů byl prokázán teratogenní potenciál. V literatuře jsou k dispozici údaje o akutní toxicitě...больш

Acylpyrin s vitaminem c

Předklinický profil kyseliny acetylsalicylové i askorbové je velmi dobře dokumentován a jedná se o látky dlouhodobě používané v klinické praxi. Experimentální výsledky s kyselinou acetylsalicylovou obsaženou v přípravku neprokázaly mutagenní ani karcinogenní potenciál ASA, u řady živočišných druhů byl prokázán teratogenní potenciál. V literatuře jsou k dispozici údaje o akutní toxicitě...больш

Acylpyrin s vitaminem c

ÚDAJE UVÁDĚNÉ NA VNĚJŠÍM OBALU krabička 1. NÁZEV LÉČIVÉHO PŘÍPRAVKU ACYLPYRIN s vitaminem C 320 mg/200 mg šumivé tablety acidum acetylsalicylicum/acidum ascorbicum 2. OBSAH LÉČIVÉ LÁTKY/LÉČIVÝCH LÁTEK Jedna šumivá tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 320 mg a acidum ascorbicum 200 mg. 3. SEZNAM POMOCNÝCH LÁTEK Obsahuje: laktózu, draslík a sodík. 4. LÉKOVÁ FORMA A OBSAH BALENÍ...больш

Acylpyrin s vitaminem c

...больш

Acylpyrin s vitaminem c

Acylpyrin s vitaminem c

Падборка прадуктаў, якія мы прапануем у нашай аптэцы
 
Lekarna.cz
У наяўнасці | Дастаўка ад 29 CZK
169 CZK
 
Drmax.cz
У наяўнасці | Дастаўка ад 79 CZK
169 CZK
 
Drmax.cz
У наяўнасці | Дастаўка ад 79 CZK
599 CZK
 
Drmax.cz
У наяўнасці | Дастаўка ад 79 CZK
799 CZK
 
Lekarna.cz
У наяўнасці | Дастаўка ад 29 CZK
48 CZK
 
Drmax.cz
У наяўнасці | Дастаўка ад 79 CZK
599 CZK
 
Lekarna.cz
У наяўнасці | Дастаўка ад 29 CZK
199 CZK
 
Drmax.cz
У наяўнасці | Дастаўка ад 79 CZK
215 CZK
 
Drmax.cz
У наяўнасці | Дастаўка ад 79 CZK
269 CZK
 
Drmax.cz
У наяўнасці | Дастаўка ад 79 CZK
1 390 CZK
 
Drmax.cz
У наяўнасці | Дастаўка ад 79 CZK
365 CZK
 
Drmax.cz
У наяўнасці | Дастаўка ад 79 CZK
129 CZK
 
Drmax.cz
У наяўнасці | Дастаўка ад 79 CZK
99 CZK
 
Lekarna.cz
У наяўнасці | Дастаўка ад 29 CZK
18 CZK
 
Lekarna.cz
У наяўнасці | Дастаўка ад 29 CZK
299 CZK
 
Lekarna.cz
У наяўнасці | Дастаўка ад 29 CZK
60 CZK
 
Lekarna.cz
У наяўнасці | Дастаўка ад 29 CZK
109 CZK
 
Drmax.cz
У наяўнасці | Дастаўка ад 79 CZK
99 CZK
 
Drmax.cz
У наяўнасці | Дастаўка ад 79 CZK
105 CZK

Пра праект

Бясплатны даступны некамэрцыйны праект з мэтай лаічнага параўнання наркотыкаў на ўзроўні ўзаемадзеянняў, пабочных эфектаў, а таксама коштаў на лекі і іх альтэрнатывы

Informace na webu jsou pouze orientační. Odkazy vedou na partnerské e-shopy. Aktuální dostupnost a podmínky zjistíte přímo u partnera. Informace na této stránce mají pouze informativní charakter. Produkty na předpis nejsou dostupné k přímému nákupu zde. Pro aktuální dostupnost a podrobnosti navštivte stránky našeho partnerského e-shopu. Tento web obsahuje affiliate odkazy. Odkazy mohou vést k partnerskému e-shopu.

Мовы

Czech English Slovak

Больш інфармацыі