родов: ibuprofen Активно вещество: Ibuprofen Алтернативи:Dolgit, Ibalgin, Ibalgin duo effect, Ibument, Ibuprofen dr. max, Nurofen ATC група: M02AA13 - ibuprofen Съдържание на активното вещество: 50MG/G Форми: Gel Balení: Tube Obsah balení: |50G| Způsob podání: prodej bez receptu (volný prodej)
Безплатен некомерсиален проект за целите на съпоставянето на лактични лекарства на ниво взаимодействия, странични ефекти, както и цени на лекарствата и техните алтернативи
Informace na webu jsou pouze orientační. Odkazy vedou na partnerské e-shopy. Aktuální dostupnost a podmínky zjistíte přímo u partnera. Informace na této stránce mají pouze informativní charakter. Produkty na předpis nejsou dostupné k přímému nákupu zde. Pro aktuální dostupnost a podrobnosti navštivte stránky našeho partnerského e-shopu. Tento web obsahuje affiliate odkazy. Odkazy mohou vést k partnerskému e-shopu.