PARACET


Výsledky hledání na výraz PARACET

Kombinace, interakce: Eliquis & Valetol


Interakce s potravinami a další doporučeníEliquis: Alfalfa, anýz, borůvka mohou zvýšit nepříznivé účinky apixabanu. Grapefruitová šťáva může zvýšit koncentraci apixabanu v séru. Třezalka tečkovaná pravděpodobně snižuje koncentraci apixabanu v séru. Pokud je to možné, vyvarujte se kombinace. Valetol: Vyhněte se .....Valetol (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Kombinace, interakce Eliquis, Eliquis & Valetol, PARACET

Vedlejší účinky: Tramylpa & Paralen grip chřipka a bolest


Vedlejší a nežádoucí účinky Tramylpa a Paralen grip chřipka a bolest . Vedlejší a nežádoucí účinky Tramylpa a Paralen grip chřipka a bolest ....Tramylpa (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Tramylpa, Tramylpa & Paralen grip chřipka a bolest, PARACET


Kombinace, interakce: Warfarin orion & Paralen 500 & Zaldiar


Warfarin orion & Paralen 500 .Acetaminofen může zvýšit antikoagulační aktivitu warfarinu. Interakce s potravinami a další doporučeníWarfarin orion: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se drastickým změnám ve stravovacích návycích. Vyhněte se žaludek. Poraďte se s lékařem dříve, než začnete užívat velké množství .....Zaldiar (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Kombinace, interakce Warfarin, Warfarin orion & Paralen 500 & Zaldiar, PARACET

Vedlejší účinky: Diclofenac al retard & Doreta & Prestarium neo


Vedlejší a nežádoucí účinky Diclofenac al retard a Doreta . . Vedlejší a nežádoucí účinky Diclofenac al retard a Prestarium neo .Bolest břicha, Asténie, Bolesti zad, Bolest na hrudi, Kašel, Průjem, Dyspepsie, Otok, Bolest hlavy, Bolest v končetinách, Zánět hltanu, rýma, Sinusitida, Infekce horních cest dýchacích, .....Doreta (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Diclofenac, Diclofenac al retard & Doreta & Prestarium neo, PARACET

Vedlejší účinky: Eliquis & Ataralgin &


Vedlejší a nežádoucí účinky Eliquis a Ataralgin . . Vedlejší a nežádoucí účinky Eliquis a . . Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a . Vedlejší a nežádoucí účinky Eliquis a Ataralgin . . Vedlejší a nežádoucí účinky Eliquis a . . Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a ....Ataralgin (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Eliquis, Eliquis & Ataralgin &, PARACET

Kombinace, interakce: Ketonal forte & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníKetonal forte: Vyhněte se alkoholu. Potravina prodlužuje rychlost absorpce a snižuje maximální plazmatickou koncentraci. Rozsah absorpce není ovlivněn. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění žaludku. Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko ........

Tagy: Kombinace, interakce Ketonal, Ketonal forte & Paralen 500, PARACET

Kombinace, interakce: Ibalgin 400 & Valetol & Dorsiflex


Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin 400: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce není ovlivněn. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění žaludku. Valetol: .....Valetol (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Kombinace, interakce Ibalgin, Ibalgin 400 & Valetol & Dorsiflex, PARACET

Kombinace, interakce: Propafenon al 150 & Asentra 50 & Paralen 500 & Ibalgin 200 & Stoptussin & Helicid 10 zentiva


Propafenon al 150 & Asentra 50 .Sertralin může zvyšovat QTc prodlužující aktivitu propafenonu. Asentra 50 & Paralen 500 .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován se sertralinem. Asentra 50 & Ibalgin 200 .Metabolismus ibuprofenu může být snížen v kombinaci se Sertralinem. Asentra 50 & Helicid 10 zentiva ........

Tagy: Kombinace, interakce Propafenon, Propafenon al 150 & Asentra 50 & Paralen 500 & Ibalgin 200 & Stoptussin & Helicid 10 zentiva, PARACET

Vedlejší účinky: Marcaine 0,5% & Dexamed & Valetol


Vedlejší a nežádoucí účinky Marcaine 0,5% a Dexamed .Bolest hlavy, Hypertenze, Poruchy nervového systému, . Vedlejší a nežádoucí účinky Marcaine 0,5% a Valetol . . Vedlejší a nežádoucí účinky Dexamed a Valetol . Vedlejší a nežádoucí účinky Marcaine 0,5% a Dexamed .Bolest hlavy, Hypertenze, Poruchy nervového .....Valetol (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Marcaine, Marcaine 0,5% & Dexamed & Valetol, PARACET

Vedlejší účinky: Omeprazol teva pharma & Paralen 500 & Acylpyrin


Vedlejší a nežádoucí účinky Omeprazol teva pharma a Paralen 500 .Zácpa, Kašel, Průjem, Závrať, Dyspepsie, Únava, horečka, Bolest hlavy, Nevolnost, Svědění, Zvracení, Suchá ústa, reakce v místě vpichu, Nespavost, . Vedlejší a nežádoucí účinky Omeprazol teva pharma a Acylpyrin . . Vedlejší a nežádoucí účinky ........

Tagy: Vedlejší účinky Omeprazol, Omeprazol teva pharma & Paralen 500 & Acylpyrin, PARACET

Kombinace, interakce: Valetol & Doreta prolong


Interakce s potravinami a další doporučeníValetol: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků . Interakce s potravinami a další doporučeníValetol: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si .....Valetol (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Kombinace, interakce Valetol, Valetol & Doreta prolong, PARACET

Kombinace, interakce: Sertivan & Valetol & Novalgin tablety


Sertivan & Valetol .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován se sertralinem. Interakce s potravinami a další doporučeníSertivan: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se třezalce tečkované. Vyhněte se užívání grapefruitového džusu. Vezměte si s jídlem. Valetol: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit .....Valetol (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Kombinace, interakce Sertivan, Sertivan & Valetol & Novalgin tablety, PARACET

Kombinace, interakce: Pregabalin mylan & Talvosilen &


Pregabalin mylan & .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno, pokud je Pregabalin kombinován se simvastatinem. Interakce s potravinami a další doporučeníPregabalin mylan: Vyhněte se alkoholu (může se zvýšit účinek CNS). Při podávání s jídlem se hodnota Cmax snižuje, zatímco Tmax se .....Talvosilen (codeine and paracetamol)...

Tagy: Kombinace, interakce Pregabalin, Pregabalin mylan & Talvosilen &, PARACET

Kombinace, interakce: Azitromycin sandoz & Paralen 500


Azitromycin sandoz & Paralen 500 .Metabolismus acetaminofenu může být snížen v kombinaci s azithromycinem. Interakce s potravinami a další doporučeníAzitromycin sandoz: Neužívejte alicyklické nebo hořčíkové antacidy nebo doplňky, pokud jste na tomto léku. Vezměte na prázdný žaludek: 1 hodinu před nebo 2 hodiny po ........

Tagy: Kombinace, interakce Azitromycin, Azitromycin sandoz & Paralen 500, PARACET

Kombinace, interakce: Omeprazol teva pharma & Paralen 500 & Acylpyrin


Omeprazol teva pharma & Paralen 500 .Metabolismus acetaminofenu může být snížen v kombinaci s omeprazolem. Omeprazol teva pharma & Acylpyrin .Metabolismus kyseliny acetylsalicylové může být snížen v kombinaci s omeprazolem. Interakce s potravinami a další doporučeníOmeprazol teva pharma: Vyhněte se alkoholu. Vezměte 30-60 ........

Tagy: Kombinace, interakce Omeprazol, Omeprazol teva pharma & Paralen 500 & Acylpyrin, PARACET

Kombinace, interakce: Ataralgin & Sertivan & Tramadol kalceks &


Ataralgin & Sertivan .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován se sertralinem. Ataralgin & .Koncentrace simvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s acetaminofenem. Sertivan & Tramadol kalceks .Sertralin může zvyšovat neuroexcitativní aktivitu Tramadolu. Sertivan & .Pargyline může .....Ataralgin (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Kombinace, interakce Ataralgin, Ataralgin & Sertivan & Tramadol kalceks &, PARACET

Vedlejší účinky: Omeprazol teva pharma & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Omeprazol teva pharma a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Omeprazol teva pharma a Paralen 500 .......

Tagy: Vedlejší účinky Omeprazol, Omeprazol teva pharma & Paralen 500, PARACET

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Sertralin actavis & Piascledine 300


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Sertralin actavis .Bolest na hrudi, Zácpa, Kašel, Průjem, Závrať, Dyspepsie, Únava, horečka, Bolest hlavy, Nevolnost, Svědění, Zvracení, Suchá ústa, Nespavost, . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Piascledine 300 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Sertralin ........

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Sertralin actavis & Piascledine 300, PARACET

Vedlejší účinky: Ibalgin 400 & Ataralgin &


Vedlejší a nežádoucí účinky Ibalgin 400 a Ataralgin . . Vedlejší a nežádoucí účinky Ibalgin 400 a . . Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a . Vedlejší a nežádoucí účinky Ibalgin 400 a Ataralgin . . Vedlejší a nežádoucí účinky Ibalgin 400 a . . Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a ....Ataralgin (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Ibalgin, Ibalgin 400 & Ataralgin &, PARACET

Kombinace, interakce: Pregabalin accord & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků . Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). ........

Tagy: Kombinace, interakce Pregabalin, Pregabalin accord & Paralen 500, PARACET

Vedlejší účinky: Stacyl & Mertenil & Citalec 20 zentiva & Betaxolol teva & Talvosilen forte & Nakom mite & Indometacin berlin-chemie


Vedlejší a nežádoucí účinky Stacyl a Mertenil . . Vedlejší a nežádoucí účinky Stacyl a Citalec 20 zentiva . . Vedlejší a nežádoucí účinky Stacyl a Betaxolol teva . . Vedlejší a nežádoucí účinky Stacyl a Talvosilen forte . . Vedlejší a nežádoucí účinky Stacyl a Nakom mite . . Vedlejší a nežádoucí účinky .....Talvosilen forte (codeine and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Stacyl, Stacyl & Mertenil & Citalec 20 zentiva & Betaxolol teva & Talvosilen forte & Nakom mite & Indometacin berlin-chemie, PARACET

Vedlejší účinky: Algifen neo & Lipertance & Pantomyl & Paralen extra proti bolesti


Vedlejší a nežádoucí účinky Algifen neo a Lipertance . . Vedlejší a nežádoucí účinky Algifen neo a Pantomyl . . Vedlejší a nežádoucí účinky Algifen neo a Paralen extra proti bolesti . . Vedlejší a nežádoucí účinky Lipertance a Pantomyl . . Vedlejší a nežádoucí účinky Lipertance a Paralen extra proti bolesti . .....bolesti (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Algifen, Algifen neo & Lipertance & Pantomyl & Paralen extra proti bolesti, PARACET

Kombinace, interakce: Claritine & Paracetamol teva


Interakce s potravinami a další doporučeníClaritine: Vezměte na prázdný žaludek: 1 hodinu před nebo 2 hodiny po jídle. Paracetamol teva: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků .Únava . .....Paracetamol teva (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Claritine, Claritine & Paracetamol teva, PARACET

Vedlejší účinky: Eliquis & Valetol


Vedlejší a nežádoucí účinky Eliquis a Valetol . Vedlejší a nežádoucí účinky Eliquis a Valetol ....Valetol (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Eliquis, Eliquis & Valetol, PARACET

Kombinace, interakce: Paralen grip chřipka a bolest & Ibalgin 400


Interakce s potravinami a další doporučeníParalen grip chřipka a bolest: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Ibalgin 400: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické .....bolest (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen grip chřipka a bolest & Ibalgin 400, PARACET

Vedlejší účinky: Paralen grip horký nápoj citrón & Coldrex horký nápoj citron


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip horký nápoj citrón a Coldrex horký nápoj citron . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip horký nápoj citrón a Coldrex horký nápoj citron ....citrón (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen grip horký nápoj citrón & Coldrex horký nápoj citron, PARACET

Kombinace, interakce: Eliquis & Paralen 100 & Brufen


Eliquis & Brufen .Ibuprofen může zvýšit antikoagulační aktivity Apixabanu. Interakce s potravinami a další doporučeníEliquis: Alfalfa, anýz, borůvka mohou zvýšit nepříznivé účinky apixabanu. Grapefruitová šťáva může zvýšit koncentraci apixabanu v séru. Třezalka tečkovaná pravděpodobně snižuje koncentraci ........

Tagy: Kombinace, interakce Eliquis, Eliquis & Paralen 100 & Brufen, PARACET

Vedlejší účinky: Tramylpa & Paralen grip chřipka a bolest


Vedlejší a nežádoucí účinky Tramylpa a Paralen grip chřipka a bolest . Vedlejší a nežádoucí účinky Tramylpa a Paralen grip chřipka a bolest ....Tramylpa (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Tramylpa, Tramylpa & Paralen grip chřipka a bolest, PARACET

Kombinace, interakce: V-penicilin 1,2 mega biotika & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníV-penicilin 1,2 mega biotika: Absorpce se zvyšuje, pokud se užívá na lačný žaludek (hodinu před jídlem nebo dvě hodiny po jídle). . Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků ........

Tagy: Kombinace, interakce V-penicilin, V-penicilin 1,2 mega biotika & Paralen 500, PARACET

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Neurol 0,25


Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Neurol 0,25: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se nadměrnému množství kávy nebo čaje ( kofein). Vyhněte se užívání grapefruitového džusu. Vezměte si s jídlem. Kombinace ........

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Neurol 0,25, PARACET

Zaldiar effervescens


Které obsahují paracetamol nebo tramadol; - jestliže máte onemocnění jater nebo si všimnete, že Vaše oči a kůže žloutnou. Důležité: Tento léčivý přípravek obsahuje paracetamol a tramadol. e užíváte jakýkoli jiný lék obsahující paracetamol nebo tramadol, abyste nepřekročil( nebo samotný paracetamol. Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Neurol 0,25: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se nadměrnému množství kávy nebo čaje ( kofein). Vyhněte se užívání grapefruitového džusu. Vezměte si s jídlem. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků .Psychiatrické poruchy . Bolest na hrudi .Zácpa . Průjem .Závrať . ospalost .Dyspepsie . Oční poruchy .Únava . horečka .Gastrointestinální poruchy . Bolest hlavy .hypotonia . Nevolnost .Poruchy nervového systému . Svědění .Zvracení . Suchá ústa .Rušení pozornosti ....

Tagy: Zaldiar effervescens, PARACET

Zaldiar


Které obsahují paracetamol nebo tramadol, protože by mohlo dojít k neúmyslnému předávkování; - máte problémy s játry nebo si všimnete, že Vaše oči a kůže žloutnou; - máte potíže s ledvinami; - máte těžké potíže při dýchání, např. Důležité: Tento léčivý přípravek obsahuje paracetamol a tramadol. pokud užíváte jakýkoli jiný přípravek obsahující paracetamol nebo tramadol, abyste nepřekročil( které obsahovaly buď pouze tramadol nebo paracetamol. Velmi vzácně byly při užívání přípravků s obsahem paracetamolu hlášeny závažné kožní reakce. Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Neurol 0,25: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se nadměrnému množství kávy nebo čaje ( kofein). Vyhněte se užívání grapefruitového džusu. Vezměte si s jídlem. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků .Psychiatrické poruchy . Bolest na hrudi .Zácpa . Průjem .Závrať . ospalost .Dyspepsie . Oční poruchy .Únava . horečka .Gastrointestinální poruchy . Bolest hlavy .hypotonia . Nevolnost .Poruchy .....

Tagy: Zaldiar, PARACET

Warfarin pmcs


Avšak pro dočasnou úlevu od bolesti nebo horečky lze použít přípravky obsahující jako léčivou látku pouze paracetamol. Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Neurol 0,25: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se nadměrnému množství kávy nebo čaje ( kofein). Vyhněte se užívání grapefruitového džusu. Vezměte si s jídlem. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků .Psychiatrické poruchy . Bolest na hrudi .Zácpa . Průjem .Závrať . ospalost .Dyspepsie . Oční poruchy .Únava . horečka .Gastrointestinální poruchy . Bolest hlavy .hypotonia . Nevolnost .Poruchy nervového systému . Svědění .Zvracení . Suchá ústa .Rušení pozornosti ....

Tagy: Warfarin pmcs, PARACET

Warfarin orion


Avšak pro dočasnou úlevu od bolesti nebo horečky lze použít přípravky obsahující jako léčivou látku pouze paracetamol. Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Neurol 0,25: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se nadměrnému množství kávy nebo čaje ( kofein). Vyhněte se užívání grapefruitového džusu. Vezměte si s jídlem. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků .Psychiatrické poruchy . Bolest na hrudi .Zácpa . Průjem .Závrať . ospalost .Dyspepsie . Oční poruchy .Únava . horečka .Gastrointestinální poruchy . Bolest hlavy .hypotonia . Nevolnost .Poruchy nervového systému . Svědění .Zvracení . Suchá ústa .Rušení pozornosti ....

Tagy: Warfarin orion, PARACET

Vicks symptomed forte citrÓn


Pokud: • jste alergický(á) na paracetamol, fenylefrin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Upozornění a opatřeníUpozornění: Obsahuje paracetamol. Neužívejte jiné další léky s obsahem paracetamolu. protože přecitlivělý(á) můžete být i na paracetamol • jste-li těhotná nebo kojíte Děti a dospívajícíNepodávejte Vicks SymptoMed Forte citrón dětem a mladistvým do 16 let. pokud užíváte: • léky obsahující paracetamol nebo jiné léky na chřipku a nachlazení, nebo léky proti ucpanému nosu. Při užívání paracetamolu byly hlášeny některé poruchy krvinek, jsou ale velmi vzácné. Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Neurol 0,25: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se nadměrnému množství kávy nebo čaje ( kofein). Vyhněte se užívání grapefruitového džusu. Vezměte si s jídlem. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků .Psychiatrické poruchy . Bolest na hrudi .Zácpa . Průjem .Závrať . ospalost .Dyspepsie . Oční poruchy .Únava . horečka .....

Tagy: Vicks symptomed forte, forte citrÓn, PARACET

Vicks symptomed complete citrÓn


Užívat Neužívejte přípravek Vicks SymptoMed Complete citrón jestliže: • jste alergický(á) na paracetamol, guaifenesin, fenylefrin-hydrochlorid nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Upozornění a opatření Důležité: Obsahuje paracetamol. Neužívejte žádné jiné přípravky obsahující paracetamol. pokud užíváte: • léky obsahující paracetamol nebo jiné léky zmenšující ucpání nosu při nachlazení a chřipce. Po paracetamolu se může velmi vzácně objevit zánět slinivky břišní ( Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Neurol 0,25: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se nadměrnému množství kávy nebo čaje ( kofein). Vyhněte se užívání grapefruitového džusu. Vezměte si s jídlem. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků .Psychiatrické poruchy . Bolest na hrudi .Zácpa . Průjem .Závrať . ospalost .Dyspepsie . Oční poruchy .Únava . horečka .Gastrointestinální poruchy . Bolest hlavy .hypotonia . Nevolnost .Poruchy nervového systému . Svědění .Zvracení . Suchá ústa .....

Tagy: Vicks symptomed complete, complete citrÓn, PARACET

Vicks symptomed classic citrÓn


Pokud: .. .. ..- máte alergii na paracetamol, fenylefrin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Důležité: .. ..Tento výrobek obsahuje paracetamol. které také obsahují paracetamol. fenylefrin hydrochlorid a paracetamol, se mohou nepříznivě ovlivňovat s jinými přípravky, proto prosím informujte svého lékaře či lékárníka o všech přípravcích, které současně užíváte, zejména o: .. Následující souhrn uvádí nežádoucí účinky paracetamolu a fenylefrinu. Velmi časté: postihují vice než 1 osobu z 10 .. ..Časté: postihují 1 až 10 osob ze 100 .. ..Méně časté: postihují 1 až 10 osob z 1000 .. ..Vzácné: postihují 1 až 10 osob z 10000 .. ..Velmi vzácné: postihují méně než 1 osobu z 10000 .. ..Není známo (z dostupných údajů nelze určit) .. ..Paracetamol .. Při terapeutických dávkách se nežádoucí účinky paracetamolu vyskytují vzácně a mají mírný klinický průběh. Poruchy ledvin a močových cest: Po delším užívání vysokých dávek paracetamolu se může objevit sterilní pyurie ( Interakce s potravinami a další .....

Tagy: Vicks symptomed classic, classic citrÓn, PARACET

Verezana


Obecné poznámky Předtím, než začnete užívat přípravek Verezana, měla byste si přečíst informace o krevních sraženinách v bodě 2. Je zvláště důležité, abyste si přečetla příznaky krevních sraženin - viz bod 2 „Krevní sraženiny“. Akné se obvykle zlepší po třech až šesti měsících léčby a mohlo by dojít ještě k dalšímu zlepšení i po šesti měsících. Poraďte se se svým lékařem, zda je nutné v léčbě pokračovat, za až 6 měsíců od začátku léčby a poté opakovaně v pravidelných intervalech. Neužívejte přípravek Verezana: • pokud jste alergická na ethinylestradiol, dienogest nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) pokud kouříte ( viz bod 2 „Krevní sraženiny“) pokud máte nebo jste někdy měla zánět slinivky břišní ( pankreatitidu) se závažnou poruchou metabolismu tuků; • pokud trpíte, nebo jste někdy v minulosti trpěla onemocněním jater ( také Dubin-Johnsonovým nebo Rotorovým syndromem) a funkce Vašich jater stále není v pořádku; • pokud máte nebo jste někdy měla nezhoubný nebo zhoubný nádor jater; • pokud máte nebo jste měla rakovinu ( např. prsu nebo děložní výstelky) ovlivněnou pohlavními hormony; • pokud máte blíže neurčené .....

Tagy: Verezana, PARACET

Ultracod


Neužívejte přípravek Ultracod- jestliže jste alergický(á) na paracetamol a/nebo kodein nebo na kteroukoli další složku přípravku ( Neužívejte přípravek Ultracod současně s dalšími léčivými přípravky obsahujícími paracetamol a kodein. Při užívání paracetamolu a kodeinu ( Obecné poznámky Předtím, než začnete užívat přípravek Verezana, měla byste si přečíst informace o krevních sraženinách v bodě 2. Je zvláště důležité, abyste si přečetla příznaky krevních sraženin - viz bod 2 „Krevní sraženiny“. Akné se obvykle zlepší po třech až šesti měsících léčby a mohlo by dojít ještě k dalšímu zlepšení i po šesti měsících. Poraďte se se svým lékařem, zda je nutné v léčbě pokračovat, za až 6 měsíců od začátku léčby a poté opakovaně v pravidelných intervalech. Neužívejte přípravek Verezana: • pokud jste alergická na ethinylestradiol, dienogest nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) pokud kouříte ( viz bod 2 „Krevní sraženiny“) pokud máte nebo jste někdy měla zánět slinivky břišní ( pankreatitidu) se závažnou poruchou metabolismu tuků; • pokud trpíte, nebo jste někdy v .....

Tagy: Ultracod, PARACET

Tutus


Které obsahují paracetamol nebo tramadol - máte jaterní problémy nebo onemocnění jater nebo si všimnete, že Vaše oči a kůže žloutnou. Důležité: Tento léčivý přípravek obsahuje paracetamol a tramadol. pokud užíváte jiný lék obsahující také paracetamol nebo tramadol, abyste nepřekročil( nebo paracetamol. Obecné poznámky Předtím, než začnete užívat přípravek Verezana, měla byste si přečíst informace o krevních sraženinách v bodě 2. Je zvláště důležité, abyste si přečetla příznaky krevních sraženin - viz bod 2 „Krevní sraženiny“. Akné se obvykle zlepší po třech až šesti měsících léčby a mohlo by dojít ještě k dalšímu zlepšení i po šesti měsících. Poraďte se se svým lékařem, zda je nutné v léčbě pokračovat, za až 6 měsíců od začátku léčby a poté opakovaně v pravidelných intervalech. Neužívejte přípravek Verezana: • pokud jste alergická na ethinylestradiol, dienogest nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) pokud kouříte ( viz bod 2 „Krevní sraženiny“) pokud máte nebo jste někdy měla zánět slinivky břišní ( pankreatitidu) se závažnou .....

Tagy: Tutus, PARACET

Přečtěte si o tématu PARACET. Abyste mohli snadněji vyhledávat obsah na téma PARACET, připravili jsme seznam odkazů souvisejících s hledaným výrazem PARACET. Najdete zde srovnání interakcí, popisy léčiv a další články k tématu PARACET.

O projektu

Volně dostupný nekomerční projekt za účelem laického srovnání léčiv na úrovni interakcí, vedlejších účinků, stejně jako cen léčiv a jejich a alternativ

Více informací

  • Email:
  • Eshop