Paracetam


Výsledky hledání na výraz Paracetam

Kombinace, interakce: Pregabalin mylan & Talvosilen


Interakce s potravinami a další doporučeníPregabalin mylan: Vyhněte se alkoholu (může se zvýšit účinek CNS). Při podávání s jídlem se hodnota Cmax snižuje, zatímco Tmax se prodlužuje. Přes tyto pozorování se celková absorpce pregabalinu neuskuteční na klinicky relevantní stupeň. Pregabalin může být užíván s .....Talvosilen (codeine and paracetamol)...

Tagy: Kombinace, interakce Pregabalin, Pregabalin mylan & Talvosilen, Paracetam

Vedlejší účinky: Valetol & Tramadol/paracetamol accord


Vedlejší a nežádoucí účinky Valetol a Tramadol/ paracetamol accord . Interakce s potravinami a další doporučeníPregabalin mylan: Vyhněte se alkoholu (může se zvýšit účinek CNS). Při podávání s jídlem se hodnota Cmax snižuje, zatímco Tmax se prodlužuje. Přes tyto pozorování se celková .....Valetol (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Valetol, Valetol & Tramadol/paracetamol accord, Paracetam


Vedlejší účinky: Stacapolo & Apaurin & Valdoxan & Palgotal


Vedlejší a nežádoucí účinky Stacapolo a Apaurin . . Vedlejší a nežádoucí účinky Stacapolo a Valdoxan . . Vedlejší a nežádoucí účinky Stacapolo a Palgotal . . Vedlejší a nežádoucí účinky Apaurin a Valdoxan . . Vedlejší a nežádoucí účinky Apaurin a Palgotal . . Vedlejší a nežádoucí účinky Valdoxan a .....Palgotal (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Stacapolo, Stacapolo & Apaurin & Valdoxan & Palgotal, Paracetam

Vedlejší účinky: Diclofenac duo pharmaswiss & Paralen 500 &


Vedlejší a nežádoucí účinky Diclofenac duo pharmaswiss a Paralen 500 .Bolest na hrudi, Zácpa, Kašel, Průjem, Závrať, Dyspepsie, Gastrointestinální poruchy, Bolest hlavy, hyperglykémie, Nevolnost, Poruchy nervového systému, Svědění, Zvracení, reakce v místě vpichu, Bolest v místě injekce, . Vedlejší a nežádoucí ........

Tagy: Vedlejší účinky Diclofenac, Diclofenac duo pharmaswiss & Paralen 500 &, Paracetam

Kombinace, interakce: Endiaron & Paralen plus & Ibalgin 400


Interakce s potravinami a další doporučeníParalen plus: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Ibalgin 400: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. .....plus (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Kombinace, interakce Endiaron, Endiaron & Paralen plus & Ibalgin 400, Paracetam

Kombinace, interakce: Endiaron & Paralen plus


Interakce s potravinami a další doporučeníParalen plus: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků . Interakce s potravinami a další doporučeníParalen plus: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). .....plus (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Kombinace, interakce Endiaron, Endiaron & Paralen plus, Paracetam

Vedlejší účinky: Stacyl & Mertenil & Citalec 20 zentiva & Betaxolol teva & Talvosilen forte & Nakom mite & Indometacin berlin-chemie


Vedlejší a nežádoucí účinky Stacyl a Mertenil . . Vedlejší a nežádoucí účinky Stacyl a Citalec 20 zentiva . . Vedlejší a nežádoucí účinky Stacyl a Betaxolol teva . . Vedlejší a nežádoucí účinky Stacyl a Talvosilen forte . . Vedlejší a nežádoucí účinky Stacyl a Nakom mite . . Vedlejší a nežádoucí účinky .....forte (codeine and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Stacyl, Stacyl & Mertenil & Citalec 20 zentiva & Betaxolol teva & Talvosilen forte & Nakom mite & Indometacin berlin-chemie, Paracetam

Vedlejší účinky: Sertivan & Valetol & Novalgin tablety


Vedlejší a nežádoucí účinky Sertivan a Valetol . . Vedlejší a nežádoucí účinky Sertivan a Novalgin tablety . . Vedlejší a nežádoucí účinky Valetol a Novalgin tablety . Vedlejší a nežádoucí účinky Sertivan a Valetol . . Vedlejší a nežádoucí účinky Sertivan a Novalgin tablety . . Vedlejší a nežádoucí .....Valetol (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Sertivan, Sertivan & Valetol & Novalgin tablety, Paracetam

Kombinace, interakce: Ibalgin & Paralen 100


Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce není ovlivněn. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění žaludku. Paralen 100: ........

Tagy: Kombinace, interakce Ibalgin, Ibalgin & Paralen 100, Paracetam

Kombinace, interakce: Talvosilen forte & Pregabalin mylan pharma & Zolpinox


Pregabalin mylan pharma & Zolpinox .Pregabalin může zvyšovat aktivitu Zolpidemu v oblasti tlumení centrálního nervového systému ( CNS depresant). . Interakce s potravinami a další doporučeníPregabalin mylan pharma: Vyhněte se alkoholu (může se zvýšit účinek CNS). Při podávání s jídlem se hodnota Cmax snižuje, zatímco .....Talvosilen forte (codeine and paracetamol)...

Tagy: Kombinace, interakce Talvosilen, Talvosilen forte & Pregabalin mylan pharma & Zolpinox, Paracetam

Kombinace, interakce: Amoksiklav 375 mg & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníAmoksiklav 375 mg: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků .Průjem . Bolest hlavy .Nevolnost . Svědění .Zvracení . Interakce s ........

Tagy: Kombinace, interakce Amoksiklav, Amoksiklav 375 mg & Paralen 500, Paracetam

Kombinace, interakce: Amoksiklav 375 mg & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníAmoksiklav 375 mg: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků .Průjem . Bolest hlavy .Nevolnost . Svědění .Zvracení . Interakce s ........

Tagy: Kombinace, interakce Amoksiklav, Amoksiklav 375 mg & Paralen 500, Paracetam

Vedlejší účinky: Amoksiklav 375 mg & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Amoksiklav 375 mg a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Amoksiklav 375 mg a Paralen 500 .......

Tagy: Vedlejší účinky Amoksiklav, Amoksiklav 375 mg & Paralen 500, Paracetam

Vedlejší účinky: Trittico ac 150 & Cipralex & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Trittico ac 150 a Cipralex .amnézie, Bolesti zad, Zmatek, Zácpa, snížené libido, Průjem, Závrať, dušnost, Otok, Únava, proplachování, Bolest hlavy, alergické reakce, Hypertenze, Hypestéza, Hypotenze, Nevolnost, nervozita, noční můra, Bolest, Palpitace, parestézie, Svědění, porucha řeči, ........

Tagy: Vedlejší účinky Trittico, Trittico ac 150 & Cipralex & Paralen 500, Paracetam

Kombinace, interakce: Trittico ac 150 & Cipralex & Paralen 500


Trittico ac 150 & Cipralex .Trazodon může zvyšovat QTc prodlužující aktivitu Escitalopramu. Interakce s potravinami a další doporučeníTrittico ac 150: Vyhněte se alkoholu. Potraviny snižují rychlost a rozsah absorpce. Cipralex: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko ........

Tagy: Kombinace, interakce Trittico, Trittico ac 150 & Cipralex & Paralen 500, Paracetam

Kombinace, interakce: Zaldiar & Novalgin


Interakce s potravinami a další doporučeníKombinace společných vedlejších účinků všech léků . Interakce s potravinami a další doporučeníKombinace společných vedlejších účinků všech léků ....Zaldiar (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Kombinace, interakce Zaldiar, Zaldiar & Novalgin, Paracetam

Kombinace, interakce: Foxis & Lexaurin 1,5


Interakce s potravinami a další doporučeníKombinace společných vedlejších účinků všech léků . Interakce s potravinami a další doporučeníKombinace společných vedlejších účinků všech léků ....Foxis (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Kombinace, interakce Foxis, Foxis & Lexaurin 1,5, Paracetam

Vedlejší účinky: Diclofenac duo pharmaswiss & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Diclofenac duo pharmaswiss a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Diclofenac duo pharmaswiss a Paralen 500 .......

Tagy: Vedlejší účinky Diclofenac, Diclofenac duo pharmaswiss & Paralen 500, Paracetam

Kombinace, interakce: Tramadol aurovitas & Valetol


Interakce s potravinami a další doporučeníTramadol aurovitas: Perorální podávání tramadol hydrochloridu s potravinami významně neovlivňuje jeho rychlost nebo rozsah absorpce, proto může být hydrochlorid tramadolu podáván bez ohledu na výživu. Valetol: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si .....Valetol (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Kombinace, interakce Tramadol, Tramadol aurovitas & Valetol, Paracetam

Kombinace, interakce: Warfarin pmcs & Valetol


Warfarin pmcs & Valetol .Acetaminofen může zvýšit antikoagulační aktivitu warfarinu. Interakce s potravinami a další doporučeníWarfarin pmcs: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se drastickým změnám ve stravovacích návycích. Vyhněte se žaludek. Poraďte se s lékařem dříve, než začnete užívat velké množství vitamínů .....Valetol (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Kombinace, interakce Warfarin, Warfarin pmcs & Valetol, Paracetam

Vedlejší účinky: Relpax & Talvosilen


Vedlejší a nežádoucí účinky Relpax a Talvosilen . Vedlejší a nežádoucí účinky Relpax a Talvosilen ....Talvosilen (codeine and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Relpax, Relpax & Talvosilen, Paracetam

Kombinace, interakce: Nimesil & Sertivan & Valetol


Sertivan & Valetol .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován se sertralinem. Interakce s potravinami a další doporučeníSertivan: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se třezalce tečkované. Vyhněte se užívání grapefruitového džusu. Vezměte si s jídlem. Valetol: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit .....Valetol (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Kombinace, interakce Nimesil, Nimesil & Sertivan & Valetol, Paracetam

Vedlejší účinky: Zaldiar & Pregabalin accord


Vedlejší a nežádoucí účinky Zaldiar a Pregabalin accord . Vedlejší a nežádoucí účinky Zaldiar a Pregabalin accord ....Zaldiar (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Zaldiar, Zaldiar & Pregabalin accord, Paracetam

Kombinace, interakce: Stacyl & Mertenil & Citalec 20 zentiva & Betaxolol teva & Talvosilen forte & Nakom mite & Indometacin berlin-chemie


Stacyl & Citalec 20 zentiva .Citalopram může zvýšit protidoštičkovou aktivitu kyseliny acetylsalicylové. Stacyl & Betaxolol teva .Kyselina acetylsalicylová může snižovat antihypertenzní aktivitu Betaxololu. Stacyl & Indometacin berlin-chemie .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se indometacin .....Talvosilen forte (codeine and paracetamol)...

Tagy: Kombinace, interakce Stacyl, Stacyl & Mertenil & Citalec 20 zentiva & Betaxolol teva & Talvosilen forte & Nakom mite & Indometacin berlin-chemie, Paracetam

Kombinace, interakce: Valetol & Tramadol/paracetamol accord &


Valetol & .Koncentrace simvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s acetaminofenem. Interakce s potravinami a další doporučeníValetol: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků . Valetol & .Koncentrace .....Valetol (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Kombinace, interakce Valetol, Valetol & Tramadol/paracetamol accord &, Paracetam

Vedlejší účinky: Propafenon al 150 & Asentra 50 & Paralen 500 & Ibalgin 200 & Stoptussin & Helicid 10 zentiva &


Vedlejší a nežádoucí účinky Propafenon al 150 a Asentra 50 .Bolest břicha, Anorexie, Úzkost, Asténie, ataxie, Bolest na hrudi, Zácpa, Průjem, Závrať, Dyspepsie, dušnost, Otok, ezofagitida, vyrážka, Únava, horečka, Nadýmání, gastroenteritida, Bolest hlavy, Hypotenze, Křeče, Nevolnost, Bolest, Palpitace, Záchvat, ........

Tagy: Vedlejší účinky Propafenon, Propafenon al 150 & Asentra 50 & Paralen 500 & Ibalgin 200 & Stoptussin & Helicid 10 zentiva &, Paracetam

Vedlejší účinky: Valetol & Doreta prolong


Vedlejší a nežádoucí účinky Valetol a Doreta prolong . Vedlejší a nežádoucí účinky Valetol a Doreta prolong ....Valetol (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Valetol, Valetol & Doreta prolong, Paracetam

Vedlejší účinky: Vasocardin 50 & Vicks symptomed forte citrón


Vedlejší a nežádoucí účinky Vasocardin 50 a Vicks symptomed forte citrón . Vedlejší a nežádoucí účinky Vasocardin 50 a Vicks symptomed forte citrón ....citrón (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Vasocardin, Vasocardin 50 & Vicks symptomed forte citrón, Paracetam

Vedlejší účinky: Zoloft & Olanzapin mylan & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Zoloft a Olanzapin mylan . Vedlejší a nežádoucí účinky Zoloft a Olanzapin mylan ....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Vedlejší účinky Zoloft, Zoloft & Olanzapin mylan & Paralen 500, Paracetam

Kombinace, interakce: Vasocardin 50 & Vicks symptomed forte citrón


Vasocardin 50 & Vicks symptomed forte citrón .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován s Metoprololem. Interakce s potravinami a další doporučeníVasocardin 50: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se lékořici. Vezměte si s jídlem. Vicks symptomed forte citrón: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko .....citrón (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Kombinace, interakce Vasocardin, Vasocardin 50 & Vicks symptomed forte citrón, Paracetam

Zaldiar effervescens


Které obsahují paracetamol nebo tramadol; - jestliže máte onemocnění jater nebo si všimnete, že Vaše oči a kůže žloutnou. Důležité: Tento léčivý přípravek obsahuje paracetamol a tramadol. e užíváte jakýkoli jiný lék obsahující paracetamol nebo tramadol, abyste nepřekročil( nebo samotný paracetamol. Vasocardin 50 & Vicks symptomed forte citrón .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován s Metoprololem. Interakce s potravinami a další doporučeníVasocardin 50: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se lékořici. Vezměte si s jídlem. Vicks symptomed forte citrón: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků ....

Tagy: Zaldiar effervescens, Paracetam

Zaldiar


Které obsahují paracetamol nebo tramadol, protože by mohlo dojít k neúmyslnému předávkování; - máte problémy s játry nebo si všimnete, že Vaše oči a kůže žloutnou; - máte potíže s ledvinami; - máte těžké potíže při dýchání, např. Důležité: Tento léčivý přípravek obsahuje paracetamol a tramadol. pokud užíváte jakýkoli jiný přípravek obsahující paracetamol nebo tramadol, abyste nepřekročil( které obsahovaly buď pouze tramadol nebo paracetamol. Velmi vzácně byly při užívání přípravků s obsahem paracetamolu hlášeny závažné kožní reakce. Vasocardin 50 & Vicks symptomed forte citrón .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován s Metoprololem. Interakce s potravinami a další doporučeníVasocardin 50: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se lékořici. Vezměte si s jídlem. Vicks symptomed forte citrón: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků ....

Tagy: Zaldiar, Paracetam

Warfarin pmcs


Avšak pro dočasnou úlevu od bolesti nebo horečky lze použít přípravky obsahující jako léčivou látku pouze paracetamol. Vasocardin 50 & Vicks symptomed forte citrón .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován s Metoprololem. Interakce s potravinami a další doporučeníVasocardin 50: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se lékořici. Vezměte si s jídlem. Vicks symptomed forte citrón: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků ....

Tagy: Warfarin pmcs, Paracetam

Warfarin orion


Avšak pro dočasnou úlevu od bolesti nebo horečky lze použít přípravky obsahující jako léčivou látku pouze paracetamol. Vasocardin 50 & Vicks symptomed forte citrón .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován s Metoprololem. Interakce s potravinami a další doporučeníVasocardin 50: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se lékořici. Vezměte si s jídlem. Vicks symptomed forte citrón: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků ....

Tagy: Warfarin orion, Paracetam

Vicks symptomed forte citrÓn


Pokud: • jste alergický(á) na paracetamol, fenylefrin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Upozornění a opatřeníUpozornění: Obsahuje paracetamol. Neužívejte jiné další léky s obsahem paracetamolu. protože přecitlivělý(á) můžete být i na paracetamol • jste-li těhotná nebo kojíte Děti a dospívajícíNepodávejte Vicks SymptoMed Forte citrón dětem a mladistvým do 16 let. pokud užíváte: • léky obsahující paracetamol nebo jiné léky na chřipku a nachlazení, nebo léky proti ucpanému nosu. Při užívání paracetamolu byly hlášeny některé poruchy krvinek, jsou ale velmi vzácné. Vasocardin 50 & Vicks symptomed forte citrón .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován s Metoprololem. Interakce s potravinami a další doporučeníVasocardin 50: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se lékořici. Vezměte si s jídlem. Vicks symptomed forte citrón: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků ....

Tagy: Vicks symptomed forte, forte citrÓn, Paracetam

Vicks symptomed complete citrÓn


Užívat Neužívejte přípravek Vicks SymptoMed Complete citrón jestliže: • jste alergický(á) na paracetamol, guaifenesin, fenylefrin-hydrochlorid nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Upozornění a opatření Důležité: Obsahuje paracetamol. Neužívejte žádné jiné přípravky obsahující paracetamol. pokud užíváte: • léky obsahující paracetamol nebo jiné léky zmenšující ucpání nosu při nachlazení a chřipce. Po paracetamolu se může velmi vzácně objevit zánět slinivky břišní ( Vasocardin 50 & Vicks symptomed forte citrón .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován s Metoprololem. Interakce s potravinami a další doporučeníVasocardin 50: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se lékořici. Vezměte si s jídlem. Vicks symptomed forte citrón: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků ....

Tagy: Vicks symptomed complete, complete citrÓn, Paracetam

Vicks symptomed classic citrÓn


Pokud: .. .. ..- máte alergii na paracetamol, fenylefrin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Důležité: .. ..Tento výrobek obsahuje paracetamol. které také obsahují paracetamol. fenylefrin hydrochlorid a paracetamol, se mohou nepříznivě ovlivňovat s jinými přípravky, proto prosím informujte svého lékaře či lékárníka o všech přípravcích, které současně užíváte, zejména o: .. Následující souhrn uvádí nežádoucí účinky paracetamolu a fenylefrinu. Velmi časté: postihují vice než 1 osobu z 10 .. ..Časté: postihují 1 až 10 osob ze 100 .. ..Méně časté: postihují 1 až 10 osob z 1000 .. ..Vzácné: postihují 1 až 10 osob z 10000 .. ..Velmi vzácné: postihují méně než 1 osobu z 10000 .. ..Není známo (z dostupných údajů nelze určit) .. ..Paracetamol .. Při terapeutických dávkách se nežádoucí účinky paracetamolu vyskytují vzácně a mají mírný klinický průběh. Poruchy ledvin a močových cest: Po delším užívání vysokých dávek paracetamolu se může objevit sterilní pyurie ( Vasocardin 50 & Vicks symptomed forte citrón .....

Tagy: Vicks symptomed classic, classic citrÓn, Paracetam

Verezana


Obecné poznámky Předtím, než začnete užívat přípravek Verezana, měla byste si přečíst informace o krevních sraženinách v bodě 2. Je zvláště důležité, abyste si přečetla příznaky krevních sraženin - viz bod 2 „Krevní sraženiny“. Akné se obvykle zlepší po třech až šesti měsících léčby a mohlo by dojít ještě k dalšímu zlepšení i po šesti měsících. Poraďte se se svým lékařem, zda je nutné v léčbě pokračovat, za až 6 měsíců od začátku léčby a poté opakovaně v pravidelných intervalech. Neužívejte přípravek Verezana: • pokud jste alergická na ethinylestradiol, dienogest nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) pokud kouříte ( viz bod 2 „Krevní sraženiny“) pokud máte nebo jste někdy měla zánět slinivky břišní ( pankreatitidu) se závažnou poruchou metabolismu tuků; • pokud trpíte, nebo jste někdy v minulosti trpěla onemocněním jater ( také Dubin-Johnsonovým nebo Rotorovým syndromem) a funkce Vašich jater stále není v pořádku; • pokud máte nebo jste někdy měla nezhoubný nebo zhoubný nádor jater; • pokud máte nebo jste měla rakovinu ( např. prsu nebo děložní výstelky) ovlivněnou pohlavními hormony; • pokud máte blíže neurčené .....

Tagy: Verezana, Paracetam

Ultracod


Neužívejte přípravek Ultracod- jestliže jste alergický(á) na paracetamol a/nebo kodein nebo na kteroukoli další složku přípravku ( Neužívejte přípravek Ultracod současně s dalšími léčivými přípravky obsahujícími paracetamol a kodein. Při užívání paracetamolu a kodeinu ( Obecné poznámky Předtím, než začnete užívat přípravek Verezana, měla byste si přečíst informace o krevních sraženinách v bodě 2. Je zvláště důležité, abyste si přečetla příznaky krevních sraženin - viz bod 2 „Krevní sraženiny“. Akné se obvykle zlepší po třech až šesti měsících léčby a mohlo by dojít ještě k dalšímu zlepšení i po šesti měsících. Poraďte se se svým lékařem, zda je nutné v léčbě pokračovat, za až 6 měsíců od začátku léčby a poté opakovaně v pravidelných intervalech. Neužívejte přípravek Verezana: • pokud jste alergická na ethinylestradiol, dienogest nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) pokud kouříte ( viz bod 2 „Krevní sraženiny“) pokud máte nebo jste někdy měla zánět slinivky břišní ( pankreatitidu) se závažnou poruchou metabolismu tuků; • pokud trpíte, nebo jste někdy v .....

Tagy: Ultracod, Paracetam

Tutus


Které obsahují paracetamol nebo tramadol - máte jaterní problémy nebo onemocnění jater nebo si všimnete, že Vaše oči a kůže žloutnou. Důležité: Tento léčivý přípravek obsahuje paracetamol a tramadol. pokud užíváte jiný lék obsahující také paracetamol nebo tramadol, abyste nepřekročil( nebo paracetamol. Obecné poznámky Předtím, než začnete užívat přípravek Verezana, měla byste si přečíst informace o krevních sraženinách v bodě 2. Je zvláště důležité, abyste si přečetla příznaky krevních sraženin - viz bod 2 „Krevní sraženiny“. Akné se obvykle zlepší po třech až šesti měsících léčby a mohlo by dojít ještě k dalšímu zlepšení i po šesti měsících. Poraďte se se svým lékařem, zda je nutné v léčbě pokračovat, za až 6 měsíců od začátku léčby a poté opakovaně v pravidelných intervalech. Neužívejte přípravek Verezana: • pokud jste alergická na ethinylestradiol, dienogest nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) pokud kouříte ( viz bod 2 „Krevní sraženiny“) pokud máte nebo jste někdy měla zánět slinivky břišní ( pankreatitidu) se závažnou .....

Tagy: Tutus, Paracetam

Přečtěte si o tématu Paracetam. Abyste mohli snadněji vyhledávat obsah na téma Paracetam, připravili jsme seznam odkazů souvisejících s hledaným výrazem Paracetam. Najdete zde srovnání interakcí, popisy léčiv a další články k tématu Paracetam.

O projektu

Volně dostupný nekomerční projekt za účelem laického srovnání léčiv na úrovni interakcí, vedlejších účinků, stejně jako cen léčiv a jejich a alternativ

Více informací

  • Email:
  • Eshop