Paracetamol


Výsledky hledání na výraz Paracetamol

Vedlejší účinky: Zaldiar & Pregabalin accord


Vedlejší a nežádoucí účinky Zaldiar a Pregabalin accord . Vedlejší a nežádoucí účinky Zaldiar a Pregabalin accord ....Zaldiar (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Zaldiar, Zaldiar & Pregabalin accord, Paracetamol

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Ambrobene


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Ambrobene . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Ambrobene .......

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Ambrobene, Paracetamol


Vedlejší účinky: Pregabalin mylan & Talvosilen


Vedlejší a nežádoucí účinky Pregabalin mylan a Talvosilen . Vedlejší a nežádoucí účinky Pregabalin mylan a Talvosilen ....Talvosilen (codeine and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Pregabalin, Pregabalin mylan & Talvosilen, Paracetamol

Vedlejší účinky: Palgotal & Ibalgin 400


Vedlejší a nežádoucí účinky Palgotal a Ibalgin 400 . Vedlejší a nežádoucí účinky Palgotal a Ibalgin 400 ....Palgotal (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Palgotal, Palgotal & Ibalgin 400, Paracetamol

Vedlejší účinky: Zoloft & Olanzapin mylan & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Zoloft a Olanzapin mylan . Vedlejší a nežádoucí účinky Zoloft a Olanzapin mylan .......

Tagy: Vedlejší účinky Zoloft, Zoloft & Olanzapin mylan & Paralen 500, Paracetamol

Kombinace, interakce: Brufen 400 & Paralen 125


Interakce s potravinami a další doporučeníBrufen 400: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce není ovlivněn. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění žaludku. Paralen 125: ........

Tagy: Kombinace, interakce Brufen, Brufen 400 & Paralen 125, Paracetamol

Kombinace, interakce: Paracetamol actavis & Zolpidem mylan & Stilnox & Hypnogen & Olanzapin actavis


Interakce s potravinami a další doporučení Paracetamol actavis: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníBrufen 400: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o .....actavis (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Paracetamol, Paracetamol actavis & Zolpidem mylan & Stilnox & Hypnogen & Olanzapin actavis, Paracetamol

Kombinace, interakce: Paracetamol actavis & Zolpidem mylan & Olanzapin apotex


Interakce s potravinami a další doporučení Paracetamol actavis: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníBrufen 400: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o .....actavis (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Paracetamol, Paracetamol actavis & Zolpidem mylan & Olanzapin apotex, Paracetamol

Kombinace, interakce: Pregabalin mylan & Talvosilen


Interakce s potravinami a další doporučeníPregabalin mylan: Vyhněte se alkoholu (může se zvýšit účinek CNS). Při podávání s jídlem se hodnota Cmax snižuje, zatímco Tmax se prodlužuje. Přes tyto pozorování se celková absorpce pregabalinu neuskuteční na klinicky relevantní stupeň. Pregabalin může být užíván s .....Talvosilen (codeine and paracetamol)...

Tagy: Kombinace, interakce Pregabalin, Pregabalin mylan & Talvosilen, Paracetamol

Kombinace, interakce: Paramegal & Acylpyrin


Interakce s potravinami a další doporučeníParamegal: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Acylpyrin: Vyhněte se alkoholu, zdá se, že alkohol způsobuje zvýšení sérových hladin ASA o 50 až 100%. Vezměte si plný pohár vody. Vezměte si s jídlem, abyste snížili .....Paramegal (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Paramegal, Paramegal & Acylpyrin, Paracetamol

Vedlejší účinky: Valetol & Tramadol retard actavis


Vedlejší a nežádoucí účinky Valetol a Tramadol retard actavis . Vedlejší a nežádoucí účinky Valetol a Tramadol retard actavis ....Valetol (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Valetol, Valetol & Tramadol retard actavis, Paracetamol

Kombinace, interakce: Valetol & Tramadol/paracetamol accord


Interakce s potravinami a další doporučeníValetol: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků . Interakce s potravinami a další doporučeníValetol: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si .....Valetol (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Kombinace, interakce Valetol, Valetol & Tramadol/paracetamol accord, Paracetamol

Kombinace, interakce: Clarinase repetabs & Lexaurin 1,5 & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníClarinase repetabs: Berte bez ohledu na jídlo. Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků . Interakce s potravinami a další doporučeníClarinase repetabs: Berte bez ........

Tagy: Kombinace, interakce Clarinase, Clarinase repetabs & Lexaurin 1,5 & Paralen 500, Paracetamol

Kombinace, interakce: Doreta & Brufen 400


Interakce s potravinami a další doporučeníBrufen 400: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce není ovlivněn. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění žaludku. Kombinace .....Doreta (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Kombinace, interakce Doreta, Doreta & Brufen 400, Paracetamol

Kombinace, interakce: Marcaine 0,5% & Dexamed & Valetol


Interakce s potravinami a další doporučeníDexamed: Vyvarujte se alkoholu. Vyhněte se užívání grapefruitového džusu. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění. . Valetol: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech .....Valetol (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Kombinace, interakce Marcaine, Marcaine 0,5% & Dexamed & Valetol, Paracetamol

Vedlejší účinky: Warfarin orion & Paralen 500 & Zaldiar


Vedlejší a nežádoucí účinky Warfarin orion a Paralen 500 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Warfarin orion a Zaldiar . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Zaldiar . Vedlejší a nežádoucí účinky Warfarin orion a Paralen 500 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Warfarin orion a Zaldiar . . Vedlejší a .....Zaldiar (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Warfarin, Warfarin orion & Paralen 500 & Zaldiar, Paracetamol

Vedlejší účinky: Ataralgin & Ibalgin 400 & Sumatriptan actavis


Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a Ibalgin 400 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a Sumatriptan actavis . . Vedlejší a nežádoucí účinky Ibalgin 400 a Sumatriptan actavis . Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a Ibalgin 400 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a Sumatriptan actavis . . .....Ataralgin (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Ataralgin, Ataralgin & Ibalgin 400 & Sumatriptan actavis, Paracetamol

Vedlejší účinky: Ibalgin 400 & Ataralgin & Sumatriptan actavis


Vedlejší a nežádoucí účinky Ibalgin 400 a Ataralgin . . Vedlejší a nežádoucí účinky Ibalgin 400 a Sumatriptan actavis .Zácpa, Průjem, Závrať, Bolest hlavy, Nevolnost, Svědění, Zvracení, Břišní nepohodlí, . Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a Sumatriptan actavis . Vedlejší a nežádoucí účinky Ibalgin .....Ataralgin (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Ibalgin, Ibalgin 400 & Ataralgin & Sumatriptan actavis, Paracetamol

Vedlejší účinky: Endiaron & Ibalgin 400 & Paralen 500 sup


Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Ibalgin 400 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Paralen 500 sup . . Vedlejší a nežádoucí účinky Ibalgin 400 a Paralen 500 sup . Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Ibalgin 400 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Paralen 500 sup . . Vedlejší a .....Paralen 500 sup (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Vedlejší účinky Endiaron, Endiaron & Ibalgin 400 & Paralen 500 sup, Paracetamol

Kombinace, interakce: Sertivan & Valetol & Novalgin tablety


Sertivan & Valetol .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován se sertralinem. Interakce s potravinami a další doporučeníSertivan: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se třezalce tečkované. Vyhněte se užívání grapefruitového džusu. Vezměte si s jídlem. Valetol: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit .....Valetol (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Kombinace, interakce Sertivan, Sertivan & Valetol & Novalgin tablety, Paracetamol

Kombinace, interakce: Zaldiar & Rolpryna & Zopitin &


Rolpryna & Zopitin .Zopiclon může zvýšit sedativní aktivitu ropinirolu. Rolpryna & .Terapeutická účinnost Iobenguanu může být snížena při použití v kombinaci s Ropinirolem. Zopitin & .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno, pokud se Ethanol kombinuje se Zopiclonem. Interakce s potravinami a .....Zaldiar (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Kombinace, interakce Zaldiar, Zaldiar & Rolpryna & Zopitin &, Paracetamol

Kombinace, interakce: Doreta & Ibalgin 400 & Ketonal


Ibalgin 400 & Ketonal .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno, pokud je Ketoprofen kombinován s Ibuprofenem. Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin 400: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální .....Doreta (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Kombinace, interakce Doreta, Doreta & Ibalgin 400 & Ketonal, Paracetamol

Kombinace, interakce: Paralen 100 & Brufen & Ibalgin & Raenom


Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 100: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Brufen: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. ........

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 100 & Brufen & Ibalgin & Raenom, Paracetamol

Vedlejší účinky: Rosucard & Paralen 100 & Acylpyrin


Vedlejší a nežádoucí účinky Rosucard a Paralen 100 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Rosucard a Acylpyrin . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 100 a Acylpyrin . Vedlejší a nežádoucí účinky Rosucard a Paralen 100 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Rosucard a Acylpyrin . . Vedlejší a nežádoucí účinky ........

Tagy: Vedlejší účinky Rosucard, Rosucard & Paralen 100 & Acylpyrin, Paracetamol

Vedlejší účinky: Omeprazol teva pharma & Paralen 500 & Acylpyrin


Vedlejší a nežádoucí účinky Omeprazol teva pharma a Paralen 500 .Zácpa, Kašel, Průjem, Závrať, Dyspepsie, Únava, horečka, Bolest hlavy, Nevolnost, Svědění, Zvracení, Suchá ústa, reakce v místě vpichu, Nespavost, . Vedlejší a nežádoucí účinky Omeprazol teva pharma a Acylpyrin . . Vedlejší a nežádoucí účinky ........

Tagy: Vedlejší účinky Omeprazol, Omeprazol teva pharma & Paralen 500 & Acylpyrin, Paracetamol

Kombinace, interakce: Rosucard & Paralen 100 & Acylpyrin


Rosucard & Paralen 100 .Koncentrace rosuvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s acetaminofenem. Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 100: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Acylpyrin: Vyhněte se alkoholu, zdá se, že alkohol způsobuje ........

Tagy: Kombinace, interakce Rosucard, Rosucard & Paralen 100 & Acylpyrin, Paracetamol

Kombinace, interakce: Omeprazol teva pharma & Paralen 500 & Acylpyrin


Omeprazol teva pharma & Paralen 500 .Metabolismus acetaminofenu může být snížen v kombinaci s omeprazolem. Omeprazol teva pharma & Acylpyrin .Metabolismus kyseliny acetylsalicylové může být snížen v kombinaci s omeprazolem. Interakce s potravinami a další doporučeníOmeprazol teva pharma: Vyhněte se alkoholu. Vezměte 30-60 ........

Tagy: Kombinace, interakce Omeprazol, Omeprazol teva pharma & Paralen 500 & Acylpyrin, Paracetamol

Vedlejší účinky: Doreta & Matrifen &


Vedlejší a nežádoucí účinky Doreta a Matrifen . . Vedlejší a nežádoucí účinky Doreta a . . Vedlejší a nežádoucí účinky Matrifen a . Vedlejší a nežádoucí účinky Doreta a Matrifen . . Vedlejší a nežádoucí účinky Doreta a . . Vedlejší a nežádoucí účinky Matrifen a ....Doreta (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Doreta, Doreta & Matrifen &, Paracetamol

Kombinace, interakce: Pregabalin mylan & Talvosilen &


Pregabalin mylan & .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno, pokud je Pregabalin kombinován se simvastatinem. Interakce s potravinami a další doporučeníPregabalin mylan: Vyhněte se alkoholu (může se zvýšit účinek CNS). Při podávání s jídlem se hodnota Cmax snižuje, zatímco Tmax se .....Talvosilen (codeine and paracetamol)...

Tagy: Kombinace, interakce Pregabalin, Pregabalin mylan & Talvosilen &, Paracetamol

Kombinace, interakce: Sertivan & Ibalgin 400 & Valetol


Sertivan & Ibalgin 400 .Metabolismus ibuprofenu může být snížen v kombinaci se Sertralinem. Sertivan & Valetol .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován se sertralinem. Interakce s potravinami a další doporučeníSertivan: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se třezalce tečkované. Vyhněte se užívání .....Valetol (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Kombinace, interakce Sertivan, Sertivan & Ibalgin 400 & Valetol, Paracetamol

Zaldiar effervescens


Které obsahují paracetamol nebo tramadol; - jestliže máte onemocnění jater nebo si všimnete, že Vaše oči a kůže žloutnou. Důležité: Tento léčivý přípravek obsahuje paracetamol a tramadol. e užíváte jakýkoli jiný lék obsahující paracetamol nebo tramadol, abyste nepřekročil( nebo samotný paracetamol. Přesto byste měl( Sertivan & Ibalgin 400 .Metabolismus ibuprofenu může být snížen v kombinaci se Sertralinem. Sertivan & Valetol .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován se sertralinem. Interakce s potravinami a další doporučeníSertivan: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se třezalce tečkované. Vyhněte se užívání grapefruitového džusu. Vezměte si s jídlem. Ibalgin 400: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce není ovlivněn. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění žaludku. Valetol: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků ....

Tagy: Zaldiar effervescens, Paracetamol

Zaldiar


Které obsahují paracetamol nebo tramadol, protože by mohlo dojít k neúmyslnému předávkování; - máte problémy s játry nebo si všimnete, že Vaše oči a kůže žloutnou; - máte potíže s ledvinami; - máte těžké potíže při dýchání, např. Důležité: Tento léčivý přípravek obsahuje paracetamol a tramadol. pokud užíváte jakýkoli jiný přípravek obsahující paracetamol nebo tramadol, abyste nepřekročil( které obsahovaly buď pouze tramadol nebo paracetamol. Nicméně byste měl( Velmi vzácně byly při užívání přípravků s obsahem paracetamolu hlášeny závažné kožní reakce. Sertivan & Ibalgin 400 .Metabolismus ibuprofenu může být snížen v kombinaci se Sertralinem. Sertivan & Valetol .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován se sertralinem. Interakce s potravinami a další doporučeníSertivan: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se třezalce tečkované. Vyhněte se užívání grapefruitového džusu. Vezměte si s jídlem. Ibalgin 400: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o .....

Tagy: Zaldiar, Paracetamol

Warfarin pmcs


Avšak pro dočasnou úlevu od bolesti nebo horečky lze použít přípravky obsahující jako léčivou látku pouze paracetamol. Glukosamin ( Sertivan & Ibalgin 400 .Metabolismus ibuprofenu může být snížen v kombinaci se Sertralinem. Sertivan & Valetol .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován se sertralinem. Interakce s potravinami a další doporučeníSertivan: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se třezalce tečkované. Vyhněte se užívání grapefruitového džusu. Vezměte si s jídlem. Ibalgin 400: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce není ovlivněn. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění žaludku. Valetol: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků ....

Tagy: Warfarin pmcs, Paracetamol

Warfarin orion


Avšak pro dočasnou úlevu od bolesti nebo horečky lze použít přípravky obsahující jako léčivou látku pouze paracetamol. Rostlinné léčivé přípravky a přírodních produktyJestliže již užíváte některý z následujících rostlinných léčivých přípravků, musíte se před ukončením jejich užívání poradit s lékařem. Sertivan & Ibalgin 400 .Metabolismus ibuprofenu může být snížen v kombinaci se Sertralinem. Sertivan & Valetol .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován se sertralinem. Interakce s potravinami a další doporučeníSertivan: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se třezalce tečkované. Vyhněte se užívání grapefruitového džusu. Vezměte si s jídlem. Ibalgin 400: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce není ovlivněn. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění žaludku. Valetol: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků ....

Tagy: Warfarin orion, Paracetamol

Vicks symptomed forte citrÓn


Pokud: • jste alergický(á) na paracetamol, fenylefrin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Upozornění a opatřeníUpozornění: Obsahuje paracetamol. Neužívejte jiné další léky s obsahem paracetamolu. protože přecitlivělý(á) můžete být i na paracetamol • jste-li těhotná nebo kojíte Děti a dospívajícíNepodávejte Vicks SymptoMed Forte citrón dětem a mladistvým do 16 let. pokud užíváte: • léky obsahující paracetamol nebo jiné léky na chřipku a nachlazení, nebo léky proti ucpanému nosu. Při užívání paracetamolu byly hlášeny některé poruchy krvinek, jsou ale velmi vzácné. Sertivan & Ibalgin 400 .Metabolismus ibuprofenu může být snížen v kombinaci se Sertralinem. Sertivan & Valetol .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován se sertralinem. Interakce s potravinami a další doporučeníSertivan: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se třezalce tečkované. Vyhněte se užívání grapefruitového džusu. Vezměte si s jídlem. Ibalgin 400: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a .....

Tagy: Vicks symptomed forte, forte citrÓn, Paracetamol

Vicks symptomed complete citrÓn


Užívat Neužívejte přípravek Vicks SymptoMed Complete citrón jestliže: • jste alergický(á) na paracetamol, guaifenesin, fenylefrin-hydrochlorid nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Upozornění a opatření Důležité: Obsahuje paracetamol. Neužívejte žádné jiné přípravky obsahující paracetamol. pokud užíváte: • léky obsahující paracetamol nebo jiné léky zmenšující ucpání nosu při nachlazení a chřipce. Po paracetamolu se může velmi vzácně objevit zánět slinivky břišní ( Sertivan & Ibalgin 400 .Metabolismus ibuprofenu může být snížen v kombinaci se Sertralinem. Sertivan & Valetol .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován se sertralinem. Interakce s potravinami a další doporučeníSertivan: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se třezalce tečkované. Vyhněte se užívání grapefruitového džusu. Vezměte si s jídlem. Ibalgin 400: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce není ovlivněn. Vezměte si s jídlem, abyste snížili .....

Tagy: Vicks symptomed complete, complete citrÓn, Paracetamol

Vicks symptomed classic citrÓn


Pokud: .. .. ..- máte alergii na paracetamol, fenylefrin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Důležité: .. ..Tento výrobek obsahuje paracetamol. Neužívejte jej s jinými výrobky, které také obsahují paracetamol. fenylefrin hydrochlorid a paracetamol, se mohou nepříznivě ovlivňovat s jinými přípravky, proto prosím informujte svého lékaře či lékárníka o všech přípravcích, které současně užíváte, zejména o: .. Následující souhrn uvádí nežádoucí účinky paracetamolu a fenylefrinu. Velmi časté: postihují vice než 1 osobu z 10 .. ..Časté: postihují 1 až 10 osob ze 100 .. ..Méně časté: postihují 1 až 10 osob z 1000 .. ..Vzácné: postihují 1 až 10 osob z 10000 .. ..Velmi vzácné: postihují méně než 1 osobu z 10000 .. ..Není známo (z dostupných údajů nelze určit) .. ..Paracetamol .. Při terapeutických dávkách se nežádoucí účinky paracetamolu vyskytují vzácně a mají mírný klinický průběh. Poruchy ledvin a močových cest: Po delším užívání vysokých dávek paracetamolu se může objevit sterilní pyurie ( Sertivan .....

Tagy: Vicks symptomed classic, classic citrÓn, Paracetamol

Verezana


Obecné poznámky Předtím, než začnete užívat přípravek Verezana, měla byste si přečíst informace o krevních sraženinách v bodě 2. Je zvláště důležité, abyste si přečetla příznaky krevních sraženin - viz bod 2 „Krevní sraženiny“. Akné se obvykle zlepší po třech až šesti měsících léčby a mohlo by dojít ještě k dalšímu zlepšení i po šesti měsících. Poraďte se se svým lékařem, zda je nutné v léčbě pokračovat, za až 6 měsíců od začátku léčby a poté opakovaně v pravidelných intervalech. Neužívejte přípravek Verezana: • pokud jste alergická na ethinylestradiol, dienogest nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) pokud kouříte ( viz bod 2 „Krevní sraženiny“) pokud máte nebo jste někdy měla zánět slinivky břišní ( pankreatitidu) se závažnou poruchou metabolismu tuků; • pokud trpíte, nebo jste někdy v minulosti trpěla onemocněním jater ( také Dubin-Johnsonovým nebo Rotorovým syndromem) a funkce Vašich jater stále není v pořádku; • pokud máte nebo jste někdy měla nezhoubný nebo zhoubný nádor jater; • pokud máte nebo jste měla rakovinu ( např. prsu nebo děložní výstelky) ovlivněnou pohlavními hormony; • pokud máte blíže neurčené .....

Tagy: Verezana, Paracetamol

Ultracod


Neužívejte přípravek Ultracod- jestliže jste alergický(á) na paracetamol a/nebo kodein nebo na kteroukoli další složku přípravku ( Neužívejte přípravek Ultracod současně s dalšími léčivými přípravky obsahujícími paracetamol a kodein. Při užívání paracetamolu a kodeinu ( Obecné poznámky Předtím, než začnete užívat přípravek Verezana, měla byste si přečíst informace o krevních sraženinách v bodě 2. Je zvláště důležité, abyste si přečetla příznaky krevních sraženin - viz bod 2 „Krevní sraženiny“. Akné se obvykle zlepší po třech až šesti měsících léčby a mohlo by dojít ještě k dalšímu zlepšení i po šesti měsících. Poraďte se se svým lékařem, zda je nutné v léčbě pokračovat, za až 6 měsíců od začátku léčby a poté opakovaně v pravidelných intervalech. Neužívejte přípravek Verezana: • pokud jste alergická na ethinylestradiol, dienogest nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) pokud kouříte ( viz bod 2 „Krevní sraženiny“) pokud máte nebo jste někdy měla zánět slinivky břišní ( pankreatitidu) se závažnou poruchou metabolismu tuků; • pokud trpíte, nebo jste někdy v .....

Tagy: Ultracod, Paracetamol

Tutus


Které obsahují paracetamol nebo tramadol - máte jaterní problémy nebo onemocnění jater nebo si všimnete, že Vaše oči a kůže žloutnou. Důležité: Tento léčivý přípravek obsahuje paracetamol a tramadol. pokud užíváte jiný lék obsahující také paracetamol nebo tramadol, abyste nepřekročil( nebo paracetamol. Nicméně máte informovat svého lékaře, pokud by se u Vás projevily v průběhu léčby přípravkem Tutus některé následující příznaky: - pocity na omdlení při vstávání z polohy vleže nebo vsedě, pomalý srdeční tep, mdloby - změna chuti k jídlu - svalová slabost, pomalejší nebo mělčí dýchání - změny nálady, změny aktivity ( Obecné poznámky Předtím, než začnete užívat přípravek Verezana, měla byste si přečíst informace o krevních sraženinách v bodě 2. Je zvláště důležité, abyste si přečetla příznaky krevních sraženin - viz bod 2 „Krevní sraženiny“. Akné se obvykle zlepší po třech až šesti měsících léčby a mohlo by dojít ještě k dalšímu zlepšení i po šesti měsících. Poraďte se se svým lékařem, zda je nutné v léčbě pokračovat, za až 6 měsíců od začátku léčby a poté .....

Tagy: Tutus, Paracetamol

Přečtěte si o tématu Paracetamol. Abyste mohli snadněji vyhledávat obsah na téma Paracetamol, připravili jsme seznam odkazů souvisejících s hledaným výrazem Paracetamol. Najdete zde srovnání interakcí, popisy léčiv a další články k tématu Paracetamol.

O projektu

Volně dostupný nekomerční projekt za účelem laického srovnání léčiv na úrovni interakcí, vedlejších účinků, stejně jako cen léčiv a jejich a alternativ

Více informací

  • Email:
  • Eshop