Paralen


Výsledky hledání na výraz paralen

Vedlejší účinky: Warfarin orion & Paralen 500 & Zaldiar


Vedlejší a nežádoucí účinky Warfarin orion a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Zaldiar .......

Tagy: Vedlejší účinky Warfarin, Warfarin orion & Paralen 500 & Zaldiar, paralen

Vedlejší účinky: Endiaron & Ibalgin 400 & Paralen 500 sup


Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Paralen 500 sup . Vedlejší a nežádoucí účinky Ibalgin 400 a Paralen 500 sup .......

Tagy: Vedlejší účinky Endiaron, Endiaron & Ibalgin 400 & Paralen 500 sup, paralen


Kombinace, interakce: Paralen 100 & Brufen & Ibalgin & Raenom


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 100: Vyhněte se alkoholu (......

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 100 & Brufen & Ibalgin & Raenom, paralen

Vedlejší účinky: Rosucard & Paralen 100 & Acylpyrin


Vedlejší a nežádoucí účinky Rosucard a Paralen 100 . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 100 a Acylpyrin .......

Tagy: Vedlejší účinky Rosucard, Rosucard & Paralen 100 & Acylpyrin, paralen

Vedlejší účinky: Omeprazol teva pharma & Paralen 500 & Acylpyrin


Vedlejší a nežádoucí účinky Omeprazol teva pharma a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Acylpyrin .......

Tagy: Vedlejší účinky Omeprazol, Omeprazol teva pharma & Paralen 500 & Acylpyrin, paralen

Kombinace, interakce: Rosucard & Paralen 100 & Acylpyrin


Rosucard & Paralen 100 . Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 100: Vyhněte se alkoholu (......

Tagy: Kombinace, interakce Rosucard, Rosucard & Paralen 100 & Acylpyrin, paralen

Kombinace, interakce: Omeprazol teva pharma & Paralen 500 & Acylpyrin


Omeprazol teva pharma & Paralen 500 .......

Tagy: Kombinace, interakce Omeprazol, Omeprazol teva pharma & Paralen 500 & Acylpyrin, paralen

Kombinace, interakce: Ibalgin 200 & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin 200: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce není ovlivněn. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění žaludku.
Tagy: Kombinace, interakce Ibalgin, Ibalgin 200 & Paralen 500, paralen

Kombinace, interakce: Omeprazol teva pharma & Paralen 500 & Acylpyrin


Omeprazol teva pharma & Paralen 500 . Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin 200: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce není ovlivněn. Vezměte si ........

Tagy: Kombinace, interakce Omeprazol, Omeprazol teva pharma & Paralen 500 & Acylpyrin, paralen

Kombinace, interakce: Omeprazol teva pharma & Paralen 500


Omeprazol teva pharma & Paralen 500 . Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin 200: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce není ovlivněn. Vezměte si ........

Tagy: Kombinace, interakce Omeprazol, Omeprazol teva pharma & Paralen 500, paralen

Vedlejší účinky: Tramylpa & Paralen grip chřipka a bolest


Vedlejší a nežádoucí účinky Tramylpa a Paralen grip chřipka a bolest . Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin 200: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. ........

Tagy: Vedlejší účinky Tramylpa, Tramylpa & Paralen grip chřipka a bolest, paralen

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Claritine


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Claritine . Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin 200: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce není ........

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Claritine, paralen

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Claritine


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin 200: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. ........

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Claritine, paralen

Kombinace, interakce: Endiaron & Paralen 500 & Stilnox


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin 200: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. ........

Tagy: Kombinace, interakce Endiaron, Endiaron & Paralen 500 & Stilnox, paralen

Vedlejší účinky: Ataralgin & Tramadol krka & Paralen


Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a Tramadol krka . . Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a Paralen . . Vedlejší a nežádoucí účinky Tramadol krka a Paralen . Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a Tramadol krka . . Vedlejší a nežádoucí účinky ........

Tagy: Vedlejší účinky Ataralgin, Ataralgin & Tramadol krka & Paralen, paralen

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Lexaurin 3


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Lexaurin 3 . Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a Tramadol krka . . Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a Paralen . . Vedlejší a nežádoucí účinky Tramadol krka a Paralen .......

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Lexaurin 3, paralen

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Sertralin actavis & Piascledine 300


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a Tramadol krka . . Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a Paralen . . Vedlejší a nežádoucí účinky Tramadol krka a
Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Sertralin actavis & Piascledine 300, paralen

Vedlejší účinky: Pantomyl & Paralen extra proti bolesti & Lipertance & Atorvastatin mylan


Vedlejší a nežádoucí účinky Pantomyl a Paralen extra proti bolesti . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen extra proti bolesti a Lipertance . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen extra proti bolesti a Atorvastatin mylan . Vedlejší a ........

Tagy: Vedlejší účinky Pantomyl, Pantomyl & Paralen extra proti bolesti & Lipertance & Atorvastatin mylan, paralen

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Ketonal & Nalgesin


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a Tramadol krka . . Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a Paralen . . Vedlejší a nežádoucí účinky Tramadol krka a
Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Ketonal & Nalgesin, paralen

Vedlejší účinky: Relpax & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Relpax a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a Tramadol krka . . Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a Paralen . . Vedlejší a nežádoucí účinky Tramadol krka a Paralen .......

Tagy: Vedlejší účinky Relpax, Relpax & Paralen 500, paralen

Vedlejší účinky: Amoksiklav 375 mg & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Amoksiklav 375 mg a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a Tramadol krka . . Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a Paralen . . Vedlejší a nežádoucí účinky Tramadol krka a Paralen .......

Tagy: Vedlejší účinky Amoksiklav, Amoksiklav 375 mg & Paralen 500, paralen

Vedlejší účinky: Omeprazol teva pharma & Paralen 500 & Acylpyrin


Vedlejší a nežádoucí účinky Omeprazol teva pharma a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Acylpyrin . Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a Tramadol krka . . Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a Paralen . . ........

Tagy: Vedlejší účinky Omeprazol, Omeprazol teva pharma & Paralen 500 & Acylpyrin, paralen

Kombinace, interakce: Anaprex & Betaloc zok & Warfarin orion & Reasec & Stilnox & Lexaurin 1,5 & Paralen 500


Betaloc zok & Paralen 500 . Warfarin orion & Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a Tramadol krka . . Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a Paralen . . Vedlejší a nežádoucí účinky Tramadol krka a
Tagy: Kombinace, interakce Anaprex, Anaprex & Betaloc zok & Warfarin orion & Reasec & Stilnox & Lexaurin 1,5 & Paralen 500, paralen

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Lexaurin 3


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a Tramadol krka . . Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a Paralen . . Vedlejší a nežádoucí účinky Tramadol krka a
Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Lexaurin 3, paralen

Vedlejší účinky: Nurofen junior pomeranč & Paralen 125 &


Vedlejší a nežádoucí účinky Nurofen junior pomeranč a Paralen 125 . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 125 a . Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a Tramadol krka . . Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a Paralen . . ........

Tagy: Vedlejší účinky Nurofen, Nurofen junior pomeranč & Paralen 125 &, paralen

Vedlejší účinky: Anaprex & Betaloc zok & Warfarin orion & Reasec & Stilnox & Lexaurin 1,5 & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Anaprex a Betaloc zok .Bolest břicha, Artralgie, Zácpa, mentální deprese, Průjem, Závrať, dušnost, Otok, vyrážka, Únava, Bolest hlavy, Hypertenze, Nevolnost, parestézie, Zvracení, Přibývání na váze, periferní edém, Nespavost, . Vedlejší a nežádoucí účinky Anaprex a Warfarin orion . ........

Tagy: Vedlejší účinky Anaprex, Anaprex & Betaloc zok & Warfarin orion & Reasec & Stilnox & Lexaurin 1,5 & Paralen 500, paralen

Vedlejší účinky: Rosucard & Paralen 100 & Acylpyrin


Vedlejší a nežádoucí účinky Rosucard a Paralen 100 . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 100 a Acylpyrin . Vedlejší a nežádoucí účinky Anaprex a Betaloc zok .Bolest břicha, Artralgie, Zácpa, mentální deprese, Průjem, Závrať, dušnost, Otok, vyrážka, Únava, ........

Tagy: Vedlejší účinky Rosucard, Rosucard & Paralen 100 & Acylpyrin, paralen

Kombinace, interakce: Fraxiparine & Paralen 500


Willowbark . Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Vedlejší a nežádoucí účinky Anaprex a Betaloc zok .Bolest břicha, Artralgie, Zácpa, mentální deprese, Průjem, Závrať, dušnost, Otok, vyrážka, Únava, Bolest hlavy, Hypertenze, Nevolnost, parestézie, Zvracení, Přibývání na váze, periferní edém, ........

Tagy: Kombinace, interakce Fraxiparine, Fraxiparine & Paralen 500, paralen

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Endiaron


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Endiaron . Vedlejší a nežádoucí účinky Anaprex a Betaloc zok .Bolest břicha, Artralgie, Zácpa, mentální deprese, Průjem, Závrať, dušnost, Otok, vyrážka, Únava, Bolest hlavy, Hypertenze, Nevolnost, parestézie, Zvracení, Přibývání na váze, ........

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Endiaron, paralen

Vedlejší účinky: Furolin & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Furolin a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Anaprex a Betaloc zok .Bolest břicha, Artralgie, Zácpa, mentální deprese, Průjem, Závrať, dušnost, Otok, vyrážka, Únava, Bolest hlavy, Hypertenze, Nevolnost, parestézie, Zvracení, Přibývání na váze, ........

Tagy: Vedlejší účinky Furolin, Furolin & Paralen 500, paralen

Paralen sus


Nepodávejte přípravek PARALEN SUS dětem, které jsou alergické na paracetamol nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Upozornění a opatřeníPřed podáním přípravku PARALEN SUS se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud dítě 2/6  má onemocnění ledvin nebo jater,  trpí formou určitého typu chudokrevnosti způsobené zvýšeným rozpadem červených krvinek a zvané hemolytická anémie,  má nedostatek enzymu glukóza-6-fosfátdehydrogenázy,  současně užívá léky ovlivňující funkci jater,  má zvýšenou citlivost na kyselinu acetylsalicylovou a/nebo jiná nesteroidní protizánětlivá léčiva. O vhodnosti současného podávání přípravku PARALEN SUS s jinými léky proti bolesti a nachlazení dětem se poraďte s lékařem. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN SUSInformujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které Vaše dítě užívá, které v nedávné době užívalo nebo které možná bude užívat. e dítě užívá přípravek PARALEN SUS. Přípravek PARALEN SUS s jídlem, pitím a alkoholemJestliže se během léčby objeví zažívací .....

Tagy: Paralen sus, paralen

Paralen plus


Neužívejte přípravek PARALEN PLUS .. Přípravek PARALEN PLUS není určen pro děti a dospívající do 15 let. Upozornění a opatření .. ..Před užitím přípravku PARALEN PLUS se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud máte: .. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN PLUS .. e užíváte přípravek PARALEN PLUS. Bez porady s lékařem neužívejte s přípravkem PARALEN PLUS léky podporující vykašlávání ( protože přípravek PARALEN PLUS tlumí vykašlávání a vytvořený hlen by se mohl hromadit v dýchacích cestách. inky přípravku PARALEN PLUS a jiných přípravků současně užívaných se mohou navzájem ovlivňovat. paroxetinu a sertralinu nebo lék zvaný bupropion); přípravek PARALEN PLUS nesmějí užívat pacienti, kteří jsou zároveň léčeni inhibitory monoaminooxidázy – IMAO nebo do 14 dnů po jejich vysazení, .. Dospělí a dospívající od 15 let užívají přípravek PARALEN PLUS 3× denně po 1–2 tabletách po dobu trvání obtíží, maximálně po dobu pěti dnů. Vedlejší .....

Tagy: Paralen plus, paralen

Paralen horkÝ nÁpoj bez cukru


Mg užívat Neužívejte přípravek PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg− jestliže jste alergický( Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud: − máte onemocnění jater nebo ledvin; 2/5 − trpíte určitou formou chudokrevnosti zvanou hemolytická anemie; − jestliže jste byl( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg jestliže užíváte jakýkoliv jiný lék obsahující paracetamol. Přípravek PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg s jídlem, pitím a alkoholem Jestliže se během léčby objeví zažívací obtíže, užívejte lék během jídla. Přípravek PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg se může užívat během těhotenství. Vedlejší a nežádoucí účinky Anaprex a Betaloc zok .Bolest břicha, Artralgie, Zácpa, mentální deprese, Průjem, Závrať, dušnost, Otok, vyrážka, Únava, Bolest hlavy, .....

Tagy: Paralen horkÝ nÁpoj, nÁpoj bez cukru, paralen

Paralen grip horkÝ nÁpoj tŘeŠeŇ


Užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň jestliže jste alergický( Upozornění a opatření Před užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj třešeň se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem:  jestliže máte onemocnění jater a ledvin,  jestliže jste těhotná nebo kojíte,  jestliže trpíte závažnou formou určitého typu chudokrevnosti zvaného hemolytická anemie,  jestliže jste byl( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň, pokud užíváte:  jiné léky obsahující paracetamol,  jiné léky na chřipku a nachlazení,  jiné léky k léčbě ucpaného nosu ( případně methyldopu nebo reserpin) (viz bod „Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň“) Přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň s jídlem, pitím a alkoholem Pokud se během léčby objeví zažívací obtíže, užívejte tento přípravek během jídla. Použití .....

Tagy: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj tŘeŠeŇ, paralen

Paralen grip horkÝ nÁpoj pomeranČ a zÁzvor


Pomeranč a zázvor užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor  jestliže jste alergický( Upozornění a opatření Před užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor se poraďte se svým lékařem nebo lékarníkem:  jestliže máte onemocnění jater a ledvin,  jestliže jste těhotná nebo kojíte,  jestliže trpíte závažnou formou určitého typu chudokrevnosti zvaného hemolytická anemie,  jestliže jste byl( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor, pokud užíváte:  jiné léky obsahující paracetamol,  jiné léky na chřipku a nachlazení,  jiné léky k léčbě ucpaného nosu ( léky na léčbu deprese (ze skupiny tricyklických antidepresiv) nebo léky k léčbě vysokého krevního tlaku nebo srdečních onemocnění (ze skupiny betablokátorů) (viz bod „Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor“) Přípravek .....

Tagy: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj pomeranČ a zÁzvor, paralen

Paralen grip horkÝ nÁpoj neo


Užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo - pokud jste alergický( Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj Neo se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem: - jestliže máte onemocnění jater a ledvin, - jestliže jste těhotná nebo kojíte, - jestliže trpíte závažnou formou určitého typu chudokrevnosti zvaného hemolytická anémie, - jestliže jste byl lékařem informován, že máte nízký počet granulocytů ( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo, pokud užíváte: - jiné léky obsahující paracetamol, - jiné léky na chřipku a nachlazen, - jiné léky k léčbě ucpaného nosu ( případně methyldopu nebo reserpin) (viz bod „Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo“) Přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo s jídlem, pitím a alkoholem Pokud se během léčby objeví zažívací obtíže, užívejte lék během jídla. Použití přípravku .....

Tagy: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj neo, paralen

Paralen grip horkÝ nÁpoj echinacea a ŠÍpky


Echinacea a šípky užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky  jestliže jste alergický( Upozornění a opatření Před užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky se poraďte se svým lékařem nebo lékarníkem:  jestliže máte onemocnění jater a ledvin,  jestliže jste těhotná nebo kojíte,  jestliže trpíte závažnou formou určitého typu chudokrevnosti zvaného hemolytická anemie,  jestliže jste byl( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky, pokud užíváte:  jiné léky obsahující paracetamol,  jiné léky na chřipku a nachlazení,  jiné léky k léčbě ucpaného nosu ( případně methyldopu nebo reserpin) (viz bod „Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky“) Přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky s jídlem, pitím a alkoholem Pokud se během léčby objeví .....

Tagy: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj echinacea a ŠÍpky, paralen

Paralen grip horkÝ nÁpoj citrÓn


Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg .. Upozornění a opatření .. ..Před užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem .. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg .. Neužívejte PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg, pokud užíváte: .. případně methyldopu nebo reserpin) (viz bod „Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg“) Vedlejší a nežádoucí účinky Anaprex a Betaloc zok .Bolest břicha, Artralgie, Zácpa, mentální deprese, Průjem, Závrať, dušnost, Otok, vyrážka, Únava, Bolest hlavy, Hypertenze, Nevolnost, parestézie, Zvracení, Přibývání na váze, periferní edém, Nespavost, . Vedlejší a nežádoucí účinky Anaprex a Warfarin orion . . Vedlejší a nežádoucí účinky Anaprex a Reasec . . Vedlejší a nežádoucí účinky Anaprex a Stilnox .Bolest břicha, Anorexie, Úzkost, Artralgie, Artritida, Asténie, Bolesti zad, Bronchitida, Bolest na hrudi, , Zácpa, Kašel, mentální deprese, Průjem, Závrať, Dyspepsie, dušnost, Otok, vyrážka, Únava, .....

Tagy: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj citrÓn, paralen

Paralen grip chŘipka a kaŠel


Neužívejte přípravek PARALEN GRIP chřipka a kašel jestliže jste alergický( Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku PARALEN GRIP chřipka a kašel se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem:  jestliže jste muž a máte zvětšenou prostatu,  jestliže máte průduškové astma,  jestliže trpíte nedostatkem enzymu glukóza-6-fosfát dehydrogenázy,  jestliže máte onemocnění ledvin nebo jater,  jestliže máte problémy s požíváním alkoholu,  jestliže máte onemocnění srdce,  jestliže trpíte zvýšenou citlivostí na kyselinu acetylsalicylovou a/nebo nesteroidní léky proti zánětu a bolesti ( Užívání vyšších než doporučených dávek paracetamolu (jedné z léčivých látek přípravku PARALEN GRIP chřipka a kašel) Přípravek PARALEN GRIP chřipka a kašel užívejte pouze v případě, že máte chřipku nebo nachlazení, které jsou doprovázené suchým kašlem a ucpaným nosem. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP chřipka a kašel Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Jestliže užíváte přípravek
Tagy: Paralen grip chŘipka, chŘipka a kaŠel, paralen

Paralen grip chŘipka a bolest


Užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest jestliže jste alergický( jestliže současně užíváte: ▪ některé léky k léčbě deprese (inhibitory monoaminooxidázy a tricyklická antidepresiva) (viz bod Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest níže) Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku PARALEN GRIP chřipka a bolest se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem:  jestliže máte onemocnění jater nebo ledvin,  jestliže trpíte určitým typem chudokrevnosti zvaným hemolytická anemie,  jestliže alergický( Přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest je určen k léčbě bolesti a horečky doprovázené problémy s ucpaným nosem. neužívejte přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest společně s jinými přípravky obsahující paracetamol, dekongestivy nebo přípravky pro léčbu chřipky a nachlazení. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP .....

Tagy: Paralen grip chŘipka, chŘipka a bolest, paralen

Přečtěte si o tématu Paralen. Abyste mohli snadněji vyhledávat obsah na téma paralen, připravili jsme seznam odkazů souvisejících s hledaným výrazem Paralen. Najdete zde srovnání interakcí, popisy léčiv a další články k tématu Paralen.

O projektu

Volně dostupný nekomerční projekt za účelem laického srovnání léčiv na úrovni interakcí, vedlejších účinků, stejně jako cen léčiv a jejich a alternativ

Více informací

  • Email:
  • Eshop