Los detalles del medicamento no están disponibles en el idioma seleccionado, se muestra el texto original

Paramax rapid


Farmakoterapeutická skupina: jiná analgetika a antipyretika, anilidy
ATC kód: N02BE01

Paracetamol je analgetikum - antipyretikum bez protizánětlivého účinku a s dobrou gastrointestinální snášenlivostí.
Je vhodné u dospělých pacientů i v pediatrii.
Mechanismus účinku je pravděpodobně podobný působení kyseliny acetylsalicylové a je závislý na inhibici
prostaglandinů v centrálním nervovém systému. Tato inhibice je však selektivní.
Neovlivňuje glykemii. Neovlivňuje krevní srážlivost při užívání dávek do 2g denně nebo při krátkodobém užívání,
nemá vliv na hladinu kyseliny močové a její vylučování do moči. Paracetamol lze podat ve všech případech, kde
jsou kontraindikovány salicyláty.
Analgetický účinek paracetamolu po jednorázovém podání dávky 0,5-1 g trvá 3-6 hodin, antipyretický 3-4 hodiny.
Oba účinky jsou srovnatelné s kyselinou acetylsalicylovou ve shodných dávkách.

Paramax rapid

Productos similares o alternativos
 
Lekarna.cz
En stock | Envío desde 29 CZK
43 CZK
 
Lekarna.cz
En stock | Envío desde 29 CZK
84 CZK

Sobre el proyecto

Un proyecto no comercial libremente disponible para realizar comparaciones de medicamentos laicos a nivel de interacciones, efectos secundarios y precios de medicamentos y sus alternativas.

Informace na webu jsou pouze orientační. Odkazy vedou na partnerské e-shopy. Aktuální dostupnost a podmínky zjistíte přímo u partnera. Informace na této stránce mají pouze informativní charakter. Produkty na předpis nejsou dostupné k přímému nákupu zde. Pro aktuální dostupnost a podrobnosti navštivte stránky našeho partnerského e-shopu. Tento web obsahuje affiliate odkazy. Odkazy mohou vést k partnerskému e-shopu.

Idiomas

Czech English Slovak

Más información