Pojedinosti o lijekovima nisu dostupne na odabranom jeziku, prikazat će se izvorni tekst

Coldrex horký nápoj citron


Jeden sáček obsahuje:
Paracetamol 750 mg
Fenylefrin-hydrochlorid 10 mg

Kyselina askorbová 60 mg

Pomocné látky se známým účinkem: sacharóza 2900 mg/sáček a sodík 135 mg/sáček.
Úplný seznam pomocných látek viz bod 6.1.


Coldrex horký nápoj citron

O projektu

Slobodno dostupan nekomercijalni projekt u svrhu laičke usporedbe droga na razini interakcija, nuspojava kao i cijena lijekova i njihovih alternativa

Informace na webu jsou pouze orientační. Odkazy vedou na partnerské e-shopy. Aktuální dostupnost a podmínky zjistíte přímo u partnera. Informace na této stránce mají pouze informativní charakter. Produkty na předpis nejsou dostupné k přímému nákupu zde. Pro aktuální dostupnost a podrobnosti navštivte stránky našeho partnerského e-shopu. Tento web obsahuje affiliate odkazy. Odkazy mohou vést k partnerskému e-shopu.

Više informacija

  • Email:
  • Ponude i ljekarne