PARACETAMOL/KOFEIN XANTIS tbl nob Letak


 
Pojedinosti o lijekovima nisu dostupne na odabranom jeziku, prikazat će se izvorni tekst

Paketni listić: Paracetamol/kofein xantis - 500MG/65MG Tablet


opći: paracetamol, combinations excl. psycholeptics
Djelatna tvar:
ATC grupa: N02BE51 - paracetamol, combinations excl. psycholeptics
Sadržaj aktivne tvari: 500MG/65MG
Ambalaža: Blister

Paracetamol/kofein xantis doza

Vždy užívejte tento přípravek v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Dospělí a dospívající starší 15 let1–2 tablety až 4krát denně dle potřeby v časových odstupech nejméně 4 hodiny. Jedna tableta je vhodná pro pacienty s tělesnou hmotností 34 - 60 kg; dvě tablety pro...više

Paracetamol/kofein xantis Nuspojave

...više

Paracetamol/kofein xantis interakcije

mg užívat Neužívejte přípravek Paracetamol/Kofein Xantis 500 mg/65 mg: - jestliže jste alergický(á) na paracetamol nebo kofein nebo na kteroukoliv další složku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6) - jestliže trpíte závážným selháním jater, akutním zánětem jater (hepatitidou), dlouhodobě nadměrně konzumujete alkohol - jestliže trpíte závážnou hemolytickou anemií (abnormální...više

Pregledajte cijelu letku

Slični ili alternativni proizvodi

O projektu

Slobodno dostupan nekomercijalni projekt u svrhu laičke usporedbe droga na razini interakcija, nuspojava kao i cijena lijekova i njihovih alternativa

Više informacija

  • Email:
  • Ponude i ljekarne