選択された言語で薬の詳細が利用できない場合は、元のテキストが表示されます

Algirin


Farmakoterapeutická skupina: jiná analgetika a antipyretika, kyselina salicylová a deriváty.
ATC kód: N02BA
Kyselina acetylsalicylová patří do skupiny kyselých nesteroidních protizánětlivých léčiv
s analgetickým, antipyretickým a antiflogistickým účinkem. Mechanismus účinku je založen na
ireverzibilní inhibici enzymu cyklooxygenázy zapojeného do procesu syntézy prostaglandinů.

Perorální podání kyseliny acetylsalicylové v dávce 0,3–1 g se používá k úlevě od bolesti a mírných
horečnatých stavů, jako jsou nachlazení nebo chřipka, ke snížení teploty a k úlevě od bolesti svalů a
kloubů.

Používá se k léčbě akutních a chronických zánětlivých onemocnění, jako jsou revmatoidní artritida,
osteoartróza, ankylozující spondylitida.

Kyselina acetylsalicylová rovněž inhibuje agregaci trombocytů blokováním syntézy tromboxanu Av trombocytech. Z tohoto důvodu se k léčbě různých srdečních onemocnění užívá dávka 300 mg/den.

Algirin

類似または代替製品
 
Drmax.cz
在庫あり | 配送先 79 CZK
19 CZK

プロジェクトについて

相互作用のレベル、副作用、薬価とその選択肢のレベルでの麻薬比較を目的とした自由に入手可能な非営利プロジェクト

Informace na webu jsou pouze orientační. Odkazy vedou na partnerské e-shopy. Aktuální dostupnost a podmínky zjistíte přímo u partnera. Informace na této stránce mají pouze informativní charakter. Produkty na předpis nejsou dostupné k přímému nákupu zde. Pro aktuální dostupnost a podrobnosti navštivte stránky našeho partnerského e-shopu. Tento web obsahuje affiliate odkazy. Odkazy mohou vést k partnerskému e-shopu.

詳細情報