選択された言語で薬の詳細が利用できない場合は、元のテキストが表示されます

Coldrex


Jedna tableta obsahuje:
Paracetamolum 500 mg
Coffeinum 25 mg
Phenylephrini hydrochloridum 5 mg
Terpinum monohydricum 20 mg
Acidum ascorbicum ethylcelluloso obductum 38 mg,
(odpovídá Acidum ascorbicum 30 mg)

Pomocné látky se známým účinkem: oranžová žluť (E 110).
Úplný seznam pomocný látek viz bod 6.1.

Coldrex

類似または代替製品
 
Drmax.cz
在庫あり | 配送先 79 CZK
125 CZK
 
Drmax.cz
在庫あり | 配送先 79 CZK
135 CZK
 
Lekarna.cz
在庫あり | 配送先 29 CZK
135 CZK
 
Drmax.cz
在庫あり | 配送先 79 CZK
139 CZK

プロジェクトについて

相互作用のレベル、副作用、薬価とその選択肢のレベルでの麻薬比較を目的とした自由に入手可能な非営利プロジェクト

Informace na webu jsou pouze orientační. Odkazy vedou na partnerské e-shopy. Aktuální dostupnost a podmínky zjistíte přímo u partnera. Informace na této stránce mají pouze informativní charakter. Produkty na předpis nejsou dostupné k přímému nákupu zde. Pro aktuální dostupnost a podrobnosti navštivte stránky našeho partnerského e-shopu. Tento web obsahuje affiliate odkazy. Odkazy mohou vést k partnerskému e-shopu.

詳細情報