ACYLPYRIN (500MG Tablet) -


 
Rincian tamba ora kasedhiya ing basa sing dipilih, teks asli ditampilake

Acylpyrin -


Umum: acetylsalicylic acid
Zat aktif: Kyselina acetylsalicylová
Pilihan: Acygal, Acylpyrin effervescens, Algirin, Anopyrin, Aspirin, Aspirin forte, Carsaxa, Godasal 500, Kyselina acetylsalicylová saneca
Klompok ATC: N02BA01 - acetylsalicylic acid
Isi zat aktif: 500MG
Formulir: Effervescent tablet, Tablet
Balení: Blister
Obsah balení: |10|
Způsob podání: prodej bez receptu (volný prodej)


Acylpyrin

Jedna tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Úplný seznam pomocných látek viz bod 6.1. tablety Popis: bíle až slabě našedlé tablety s půlicí rýhou na jedné straně, na druhé straně vyražen název ACYLPYRIN Tabletu lze rozdělit na stejné...liyane

Acylpyrin

Jedna tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Úplný seznam pomocných látek viz bod...liyane

Acylpyrin

Jedna tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Úplný seznam pomocných látek viz bod...liyane

Acylpyrin

Jedna tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Úplný seznam pomocných látek viz bod...liyane

Acylpyrin

Jedna tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Úplný seznam pomocných látek viz bod...liyane

Acylpyrin

Jedna tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Úplný seznam pomocných látek viz bod...liyane

Acylpyrin

Jedna tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Úplný seznam pomocných látek viz bod...liyane

Acylpyrin

Jedna tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Úplný seznam pomocných látek viz bod...liyane

Acylpyrin

Jedna tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Úplný seznam pomocných látek viz bod...liyane

Acylpyrin

Jedna tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Úplný seznam pomocných látek viz bod...liyane

Acylpyrin

Jedna tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Úplný seznam pomocných látek viz bod...liyane

Acylpyrin

Jedna tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Úplný seznam pomocných látek viz bod...liyane

Acylpyrin

Jedna tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Úplný seznam pomocných látek viz bod...liyane

Acylpyrin

Jedna tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Úplný seznam pomocných látek viz bod...liyane

Acylpyrin

6.1. Seznam pomocných látek bramborový škrob mastek 6.2. Inkompatibility Neuplatňuje se. 6.3. Doba použitelnosti Doba použitelnosti přípravku je 3 roky. 6.4. Zvláštní opatření pro uchovávání Uchovávejte při teplotě do 25 °C v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před vlhkostí. 6.5. Druh obalu a obsah balení Blistr (bezbarvá průhledná PVC fólie, hliníková fólie s potiskem), krabička....liyane

Acylpyrin

Acylpyrin 500 mg tablety acidum acetylsalicylicum Jedna tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Tablety 10 tablet, 100 tablet (10x 10 tablet) Perorální podáníPřed použitím si přečtěte příbalovou informaci. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. EXP Uchovávejte při teplotě do 25 ̊C v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před vlhkostí. Nepoužitelné...liyane

Acylpyrin

...liyane

Acylpyrin

Acylpyrin

Produk sing padha utawa alternatif
 
Drmax.cz
Ing saham | Pangiriman saka 79 CZK
39 CZK
 
Lekarna.cz
Ing saham | Pangiriman saka 29 CZK
46 CZK
 
Drmax.cz
Ing saham | Pangiriman saka 79 CZK
75 CZK
 
Drmax.cz
Ing saham | Pangiriman saka 79 CZK
85 CZK
 
Lekarna.cz
Ing saham | Pangiriman saka 29 CZK
95 CZK
 
Lekarna.cz
Ing saham | Pangiriman saka 29 CZK
139 CZK

Babagan proyek

Proyèk non-komersial sing kasedhiya kanggo tujuan perbandingan obat tamba laic ing tingkat interaksi, efek samping uga rega obat lan alternatif

Informace na webu jsou pouze orientační. Odkazy vedou na partnerské e-shopy. Aktuální dostupnost a podmínky zjistíte přímo u partnera. Informace na této stránce mají pouze informativní charakter. Produkty na předpis nejsou dostupné k přímému nákupu zde. Pro aktuální dostupnost a podrobnosti navštivte stránky našeho partnerského e-shopu. Tento web obsahuje affiliate odkazy. Odkazy mohou vést k partnerskému e-shopu.

Info liyane

  • Email:
  • Deals & Farmasi