COLDREX HORKý NáPOJ CITRON S MEDEM por plv sol scc Buklets


 
Sīkāka informācija par zālēm nav pieejama izvēlētajā valodā, tiek parādīts oriģinālais teksts

Lietošanas instrukcija: Coldrex horký nápoj citron s medem - 750MG/10MG/58MG Powder for oral solution in sachet


Vispārējs: paracetamol, combinations excl. psycholeptics
Aktīvā viela:
ATC grupa: N02BE51 - paracetamol, combinations excl. psycholeptics
Aktīvās vielas saturs: 750MG/10MG/58MG, 750MG/10MG/60MG
Iepakojums: Sachet

Coldrex horký nápoj citron s medem Devas

Obsahuje aspartam - zdroj fenylalaninu. Obsah sacharózy je 2,47 g v jednom sáčku. Obsah sodíku je 0,12 g v jednom...vairāk

Coldrex horký nápoj citron s medem Blakus efekti

...vairāk

Coldrex horký nápoj citron s medem Mijiedarbība

Paracetamolum 750 mg Phenylephrini hydrochloridum 10 mg Acidum ascorbicum ethylcelluloso obductum 60 mg (odpovídá acidum ascorbicum 58,5...vairāk

Skatīt visu lietošanas instrukciju

Līdzīgi vai alternatīvi produkti
 
Noliktavā | Piegāde no plkst 29 CZK
139 CZK
 
 
 
Noliktavā | Piegāde no plkst 79 CZK
199 CZK
 
Noliktavā | Piegāde no plkst 79 CZK
199 CZK
 
Noliktavā | Piegāde no plkst 79 CZK
215 CZK
 
Noliktavā | Piegāde no plkst 79 CZK
229 CZK
 
Noliktavā | Piegāde no plkst 79 CZK
229 CZK
 
Noliktavā | Piegāde no plkst 79 CZK
229 CZK
 
Noliktavā | Piegāde no plkst 79 CZK
249 CZK

Par projektu

Brīvi pieejams nekomerciāls projekts zāļu laicīgu salīdzinājumu veikšanai mijiedarbības, blakusparādību, kā arī zāļu cenu un to alternatīvu līmenī

Valodas

Czech English Slovak

Vairāk informācijas