Detalhes do medicamento não estão disponíveis no idioma selecionado, o texto original é exibido

Paramax rapid

Farmakoterapeutická skupina: jiná analgetika a antipyretika, anilidy
ATC kód: N02BEParacetamol je analgetikum - antipyretikum bez protizánětlivého účinku a s dobrou gastrointestinální
snášenlivostí. Je vhodné u dospělých pacientů i v pediatrii.
Mechanismus účinku je pravděpodobně podobný působení kyseliny acetylsalicylové a je závislý na
inhibici prostaglandinů v centrálním nervovém systému. Tato inhibice je však selektivní.
Neovlivňuje glykémii, je vhodný u diabetiků. Neovlivňuje krevní srážlivost při užívání dávek do 2 g
denně nebo při krátkodobém užívání, nemá vliv na hladinu kyseliny močové a její vylučování do moči.
Paracetamol lze podat ve všech případech, kde jsou kontraindikovány salicyláty.
Analgetický účinek paracetamolu po jednorázovém podání dávky 0,5-1 g trvá 3-6 hodin, antipyretický 4 hodiny. Oba účinky jsou srovnatelné s kyselinou acetylsalicylovou ve shodných dávkách.

Paramax rapid

Produtos similares ou alternativos
 
Lekarna.cz
Em estoque | Envio de 29 CZK
43 CZK
 
Lekarna.cz
Em estoque | Envio de 29 CZK
59 CZK
 
Lekarna.cz
Em estoque | Envio de 29 CZK
84 CZK

Sobre o projeto

Um projeto não comercial disponível gratuitamente para fins de comparação de medicamentos laicos no nível de interações, efeitos colaterais, bem como preços de medicamentos e suas alternativas

Informace na webu jsou pouze orientační. Odkazy vedou na partnerské e-shopy. Aktuální dostupnost a podmínky zjistíte přímo u partnera. Informace na této stránce mají pouze informativní charakter. Produkty na předpis nejsou dostupné k přímému nákupu zde. Pro aktuální dostupnost a podrobnosti navštivte stránky našeho partnerského e-shopu. Tento web obsahuje affiliate odkazy. Odkazy mohou vést k partnerskému e-shopu.

línguas

Czech English Slovak

Mais informações