Podrobnosti o drogah niso na voljo v izbranem jeziku, prikazano je izvirno besedilo

Kardegic


Případy předávkování nebyly hlášeny. Kyselina acetylsalicylová je toxická v dávkách mezi 200 mg/kg
a 300 mg/kg perorálně.
Riziko předávkování je třeba brát v úvahu u starších pacientů a zejména u malých dětí (předávkování
při léčbě nebo častěji náhodná intoxikace), kde může být předávkování fatální.

Klinické příznaky:
- střední intoxikace: tinitus, pocit snížení ostrosti sluchu, bolesti hlavy, závratě. Tyto příznaky
ustupují při snížení dávky salicylátu.
- závažná intoxikace: horečka, hyperventilace, ketóza, respirační alkalóza, metabolická acidóza,
kóma, kardiovaskulární selhání, respirační insuficience, závažná hypoglykemie.
- Při akutním a chronickém předávkování kyselinou acetylsalicylovou se může objevit život
ohrožující nekardiogenní plicní edém (viz bod 4.8).
- Předávkování salicyláty může především u menších dětí způsobit závažnou hypoglykemii a
potenciálně fatální otravu.
- U dětí může být předávkování fatální již při jednorázovém požití dávky 100 mg/kg.

Léčba předávkování:
- Okamžitý převoz do nemocnice.
- Gastrointestinální laváž a podání aktivovaného uhlí.
- Kontroly acidobazické rovnováhy.
- Alkalizace moči s monitorováním pH moči.
- Hemodialýza v případě závažné otravy.
- Symptomatická léčba.


Kardegic

Izbor izdelkov v naši ponudbi iz naše lekarne
 
Lekarna.cz
Na zalogi | Dostava iz 29 CZK
169 CZK
 
Drmax.cz
Na zalogi | Dostava iz 79 CZK
169 CZK
 
Drmax.cz
Na zalogi | Dostava iz 79 CZK
599 CZK
 
Drmax.cz
Na zalogi | Dostava iz 79 CZK
799 CZK
 
Drmax.cz
Na zalogi | Dostava iz 79 CZK
1 390 CZK
 
Drmax.cz
Na zalogi | Dostava iz 79 CZK
599 CZK
 
Lekarna.cz
Na zalogi | Dostava iz 29 CZK
199 CZK
 
Drmax.cz
Na zalogi | Dostava iz 79 CZK
99 CZK
 
Lekarna.cz
Na zalogi | Dostava iz 29 CZK
299 CZK
 
Lekarna.cz
Na zalogi | Dostava iz 29 CZK
109 CZK

Kardegic - sekce

Kardegic
Kardegic









Kardegic






O projektu

Prosti dostopni nekomercialni projekt za laične primerjave drog na ravni interakcij, stranskih učinkov, pa tudi cen drog in njihovih alternativ Informace na webu jsou pouze orientační. Odkazy vedou na partnerské e-shopy. Aktuální dostupnost a podmínky zjistíte přímo u partnera. Informace na této stránce mají pouze informativní charakter. Produkty na předpis nejsou dostupné k přímému nákupu zde. Pro aktuální dostupnost a podrobnosti navštivte stránky našeho partnerského e-shopu. Uvedené slevy platí pro vybrané léky u online partnerů. Tento web obsahuje affiliate odkazy. Odkazy mohou vést k partnerskému e-shopu.

Več informacij


×



 

Poraďte se s lékárníkem.
IHNED A zdarma