รายละเอียดยาไม่พร้อมใช้งานในภาษาที่เลือกข้อความต้นฉบับจะปรากฏขึ้น

Ibalgin plus


Dávkování

U akutní středně silné bolesti se doporučuje jednorázové podání 400 mg ibuprofenu a 100 mg kofeinu.
Dávka může být opakována po 6 až 8 hodinách, nesmí však být překročena maximální denní dávka 1 200 mg
ibuprofenu a 300 mg kofeinu. Délka léčby by neměla přesáhnout 3 dny.


Ibalgin Plus se nedoporučuje podávat u mírně bolestivých stavů nebo pokud léčba trvá déle než 3 dny. Má
být zvážena léčba jednou léčivou látkou s použitím nejnižší účinné dávky, např. ibuprofen 200 mg.

Pouze ke krátkodobému použití.

Je třeba podávat nejnižší účinnou dávku po nejkratší dobu nutnou ke zmírnění symptomů onemocnění (viz
bod 4.4).

Doporučuje se, aby pacienti s citlivým žaludkem užívali Ibalgin Plus s jídlem.





Zvláštní populace

Starší pacienti

U starších pacientů nebyly provedeny žádné klinické studie, a proto nelze poskytnout žádná zvláštní
doporučení týkající se dávky. Vzhledem ke zvýšenému riziku výskytu nežádoucích účinků u nesteroidních
protizánětlivých léčiv (NSAID) a/nebo kofeinu (viz bod 4.4) se doporučuje zvýšená opatrnost.

Porucha funkce ledvin
U pacientů s mírnou až středně těžkou poruchou funkce ledvin není nutná žádná úprava dávky, je však třeba
dodržovat zvýšenou opatrnost (viz bod 4.4.). (Pacienti se závažnou insuficiencí ledvin viz bod 4.3).

Porucha funkce jater
U pacientů s mírnou až středně těžkou poruchou funkce jater není nutná žádná úprava dávky, je však třeba
dodržovat zvýšenou opatrnost (viz bod 4.4.). (Pacienti se závažnou jaterní dysfunkcí viz bod 4.3).

Pediatrická populace
Bezpečnost a účinnost přípravku Ibalgin Plus u dětí a dospívajících mladších 18 let nebyla dosud stanovena.
Nejsou dostupné žádné údaje.

Způsob podání

Perorální použití.
Tablety se polykají vcelku a zapíjejí se sklenicí vody.

Ibalgin plus

การเลือกผลิตภัณฑ์ในข้อเสนอของเราจากร้านขายยาของเรา
 
Lekarna.cz
มีสินค้า | การจัดส่งจาก 29 CZK
169 CZK
 
Drmax.cz
มีสินค้า | การจัดส่งจาก 79 CZK
169 CZK
 
Drmax.cz
มีสินค้า | การจัดส่งจาก 79 CZK
599 CZK
 
Drmax.cz
มีสินค้า | การจัดส่งจาก 79 CZK
799 CZK
 
Lekarna.cz
มีสินค้า | การจัดส่งจาก 29 CZK
48 CZK
 
Drmax.cz
มีสินค้า | การจัดส่งจาก 79 CZK
599 CZK
 
Lekarna.cz
มีสินค้า | การจัดส่งจาก 29 CZK
199 CZK
 
Drmax.cz
มีสินค้า | การจัดส่งจาก 79 CZK
215 CZK
 
Drmax.cz
มีสินค้า | การจัดส่งจาก 79 CZK
269 CZK
 
Drmax.cz
มีสินค้า | การจัดส่งจาก 79 CZK
1 390 CZK
 
Drmax.cz
มีสินค้า | การจัดส่งจาก 79 CZK
365 CZK
 
Drmax.cz
มีสินค้า | การจัดส่งจาก 79 CZK
129 CZK
 
Drmax.cz
มีสินค้า | การจัดส่งจาก 79 CZK
99 CZK
 
Lekarna.cz
มีสินค้า | การจัดส่งจาก 29 CZK
18 CZK
 
Lekarna.cz
มีสินค้า | การจัดส่งจาก 29 CZK
299 CZK
 
Lekarna.cz
มีสินค้า | การจัดส่งจาก 29 CZK
60 CZK
 
Lekarna.cz
มีสินค้า | การจัดส่งจาก 29 CZK
109 CZK
 
Drmax.cz
มีสินค้า | การจัดส่งจาก 79 CZK
99 CZK
 
Drmax.cz
มีสินค้า | การจัดส่งจาก 79 CZK
105 CZK

เกี่ยวกับโครงการ

โครงการที่ไม่ใช่เชิงพาณิชย์ที่มีอยู่โดยอิสระเพื่อจุดประสงค์ในการเปรียบเทียบยาเสพติดในระดับปฏิสัมพันธ์ผลข้างเคียงตลอดจนราคายาและทางเลือกของพวกเขา

Informace na webu jsou pouze orientační. Odkazy vedou na partnerské e-shopy. Aktuální dostupnost a podmínky zjistíte přímo u partnera. Informace na této stránce mají pouze informativní charakter. Produkty na předpis nejsou dostupné k přímému nákupu zde. Pro aktuální dostupnost a podrobnosti navštivte stránky našeho partnerského e-shopu. Tento web obsahuje affiliate odkazy. Odkazy mohou vést k partnerskému e-shopu.

ภาษา

Czech English Slovak

ข้อมูลเพิ่มเติม