IBUPROFEN INNFARM - Dosis


 
Ang mga detalyeng gamot ay hindi magagamit sa napiling wika, ang orihinal na teksto ay ipinapakita

Dosis ng gamot: Ibuprofen innfarm Film-coated tablet


Generic: ibuprofen
Aktibong sangkap:
Pangkat ng ATC: M01AE01 - ibuprofen
Aktibong nilalaman ng sangkap: 200MG
Pakete: Blister


Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

Tento přípravek je určen pouze ke krátkodobému užívání. Musíte jej užívat v co nejnižší možné dávce a po co nejkratší dobu, potřebnou ke zmírnění příznaků onemocnění.

Dospělí a dospívající s tělesnou hmotností od 40 kg (od 12 let věku)

Užívejte 1 nebo 2 tablety (200 mg nebo 400 mg) s vodou, až 3x denně podle potřeby. Mezi dávkami dodržujte odstup 6 hodin. Neužívejte více než 6 tablet za 24 hodin.

Pokud jste dospělý pacient, poraďte se s lékařem, pokud dojde ke zhoršení potíží, nebo pokud potřebujete lék užívat déle než 3 dny v případě léčby horečky nebo 4 dny, pokud trpíte bolestí.

Použití u dětí a dospívajících

Nepodávejte dospívajícím s hmotností nižší než 40 kg nebo dětem mladším 12 let.

Pokud je u dospívajících nutné podávat tento léčivý přípravek déle než 3 dny nebo pokud se zhorší příznaky onemocnění, je třeba vyhledat lékaře.

Tablety polykejte celé a zapijte je vodou.

Půlicí rýha má pouze usnadnit dělení tablety, pokud máte potíže ji polknout celou.

U pacientů s citlivým žaludkem je doporučeno užívat přípravek Ibuprofen InnFarm 200 mg s jídlem.

Jestliže jste užil(a) více přípravku Ibuprofen InnFarm 200 mg než jste měl(a)

Mohou se vyskytnout následující příznaky: nevolnost, bolest žaludku nebo hlavy, zvracení, průjem, zvonění v uších, závratě, zvracení krve a krev ve stolici. Závažnější předávkování může způsobit ospalost, neklid, dezorientaci, nízký krevní tlak, selhání ledvin, poškození jater, útlum dýchání (respirační depresi), modré zabarvení pokožky a sliznic (cyanóza), ztrátu vědomí, kóma, křeče, myoklonické svalové záškuby u dětí, metabolickou acidózu a zvýšené krvácení. Může dojít ke zhoršení astmatu u astmatiků.

Při předávkování okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc, a to i v případě, že se cítíte dobře.

Jestliže jste zapomněl(a) užít přípravek Ibuprofen InnFarm 200 mg

Nezdvojnásobujte následující dávku, abyste nahradil(a) vynechanou dávku.

Máte-li jakékoli další otázky týkající se užívání tohoto přípravku, zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka.

Pagpili ng mga produkto sa aming alok mula sa aming parmasya
 
Lekarna.cz
Sa stock | Pagpapadala mula sa 29 CZK
169 CZK
 
Drmax.cz
Sa stock | Pagpapadala mula sa 79 CZK
169 CZK
 
Drmax.cz
Sa stock | Pagpapadala mula sa 79 CZK
599 CZK
 
Drmax.cz
Sa stock | Pagpapadala mula sa 79 CZK
799 CZK
 
Drmax.cz
Sa stock | Pagpapadala mula sa 79 CZK
599 CZK
 
Lekarna.cz
Sa stock | Pagpapadala mula sa 29 CZK
199 CZK
 
Drmax.cz
Sa stock | Pagpapadala mula sa 79 CZK
215 CZK
 
Drmax.cz
Sa stock | Pagpapadala mula sa 79 CZK
269 CZK
 
Drmax.cz
Sa stock | Pagpapadala mula sa 79 CZK
1 390 CZK
 
Drmax.cz
Sa stock | Pagpapadala mula sa 79 CZK
365 CZK
 
Drmax.cz
Sa stock | Pagpapadala mula sa 79 CZK
129 CZK
 
Drmax.cz
Sa stock | Pagpapadala mula sa 79 CZK
99 CZK
 
Lekarna.cz
Sa stock | Pagpapadala mula sa 29 CZK
18 CZK
 
Lekarna.cz
Sa stock | Pagpapadala mula sa 29 CZK
299 CZK
 
Lekarna.cz
Sa stock | Pagpapadala mula sa 29 CZK
60 CZK
 
Lekarna.cz
Sa stock | Pagpapadala mula sa 29 CZK
109 CZK

Huling naghanap ng mga term

Tungkol sa proyekto

Isang malayang magagamit na di-komersyal na proyekto para sa layunin ng mga paghahambing sa gamot na laic sa antas ng mga pakikipag-ugnayan, mga epekto at pati na rin mga presyo ng gamot at ang kanilang mga kahalili

Informace na webu jsou pouze orientační. Odkazy vedou na partnerské e-shopy. Aktuální dostupnost a podmínky zjistíte přímo u partnera. Informace na této stránce mají pouze informativní charakter. Produkty na předpis nejsou dostupné k přímému nákupu zde. Pro aktuální dostupnost a podrobnosti navštivte stránky našeho partnerského e-shopu. Tento web obsahuje affiliate odkazy. Odkazy mohou vést k partnerskému e-shopu.

Mga Wika

Czech English Slovak

Karagdagang impormasyon