Třešeň


Search results for třešeň

Saizen


Nepoužívejte Saizen - jestliže jste ( nebo Vaše dítě) alergický(á) (přecitlivělý( na somatropin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) jestliže Vám bylo řečeno, že kosti Vašeho dítěte již přestaly růst a tudíž že dosáhlo své konečné výšky, - jestliže máte aktivní nádor ( rakovinu). Nádory musí být inaktivní a před zahájením léčby přípravkem Saizen musí být vaše protinádorová léčba ukončena, - jestliže Vy ( nebo Vaše dítě) máte cukrovku nebo trpíte na přidružené oční onemocnění ( proliferativní nebo před-proliferativní diabetická retinopatie) jestliže máte nebo Vaše dítě má akutní závažné onemocnění, komplikace po chirurgickém výkonu na otevřeném srdci, v břiše, vícečetné trauma, akutní dechové selhání nebo podobné stavy. Léčba přípravkem Saizen musí být ukončena u dětí s chronickým onemocněním ledvin v období transplantace ledvin. Upozornění a opatření Před použitím přípravku Saizen se poraďte se svým lékařem. Léčba přípravkem Saizen musí být prováděna pod pravidelným dohledem lékaře, který má zkušenosti s diagnózou a léčbou pacientů s nedostatkem růstového hormonu. Krátce po podání přípravku Saizen můžete ( nebo Vaše .....

Tags: Saizen, třešeň

Rivotril


Neužívejte přípravek Rivotril- jestliže jste alergický( na léčivou látku nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) anebo k jiným lékům ze skupiny benzodiazepinů; - při myasthenia gravis ( nervosvalové onemocnění vedoucí ke svalové slabosti a unavitelnosti) při závažné dechové nedostatečnosti; - jestliže trpíte závažnou jaterní nedostatečností. Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku Rivotril se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Pro užívání přípravku Rivotril v těhotenství, v období kojení, u jedinců se závislostí na alkoholu, návykových látkách nebo lécích musí existovat zvlášť závažné důvody. Rovněž pro užívání přípravku Rivotril pacienty trpícími poruchami funkce jater nebo ledvin, svalovou slabostí s poruchou hybnosti a rovnováhy provázené pocity nestability a roztřesenosti nebo dlouhodobými dechovými obtížemi musí existovat závažné důvody. Pacienty s anamnézou deprese a/nebo sebevražedného pokusu bude lékař pečlivě sledovat. U kojenců a malých dětí může přípravek Rivotril způsobit zvýšení produkce slin a bronchiálního sekretu. Proto je třeba věnovat zvláštní pozornost zachování průchodnosti dýchacích cest. Užívání benzodiazepinů může vést k .....

Tags: Rivotril, třešeň

Paralen grip horkÝ nÁpoj tŘeŠeŇ


Užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň jestliže jste alergický( Upozornění a opatření Před užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj třešeň se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem:  jestliže máte onemocnění jater a ledvin,  jestliže jste těhotná nebo kojíte,  jestliže trpíte závažnou formou určitého typu chudokrevnosti zvaného hemolytická anemie,  jestliže jste byl( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň, pokud užíváte:  jiné léky obsahující paracetamol,  jiné léky na chřipku a nachlazení,  jiné léky k léčbě ucpaného nosu ( Přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň s jídlem, pitím a alkoholem Pokud se během léčby objeví zažívací obtíže, užívejte tento přípravek během jídla. Použití přípravku PARALEN GRIP horký nápoj třešeň během těhotenství a kojení se nedoporučuje. Neužívejte přípravek .....

Tags: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj tŘeŠeŇ, třešeň

Neoseptolete tŘeŠeŇ


Nepoužívejte přípravek Neoseptolete třešeň: - jestliže jste alergický( Upozornění a opatřeníPřed použitím přípravku Neoseptolete třešeň se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Další léčivé přípravky a přípravek Neoseptolete třešeňInformujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Nebylo prokázáno vzájemné působení pastilek Neoseptolete třešeň s jinými léky. Přípravek Neoseptolete třešeň s jídlem a pitímPastilky nepoužívejte bezprostředně před jídlem ani spolu s mlékem, které může snížit jejich účinnost. e by pastilky Neoseptolete třešeň ovlivňovaly schopnost řídit motorová vozidla a obsluhovat stroje. Přípravek Neoseptolete třešeň obsahujePastilky obsahují přírodní barvivo; proto může jejich barva časem na světle blednout, ale to nemá vliv na jejich účinek. Neužívejte přípravek Rivotril- jestliže jste alergický( na léčivou látku nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) anebo k jiným lékům ze skupiny benzodiazepinů; .....

Tags: Neoseptolete tŘeŠeŇ, třešeň

Neo-angin tŘeŠeŇ


Neužívejte Neo-angin třešeň  jestliže jste alergický( Upozornění a opatření Před použitím přípravku Neo-angin třešeň se poraďte s lékařem nebo lékárníkem. DětiPřípravek Neo-angin třešeň nepodávejte dětem do 6 let. Léčba přípravkem Neo-angin třešeň u dětí vyžaduje, aby dítě bylo schopno postupně nechat pastilku rozpustit v ústech. Další léčivé přípravky a přípravek Neo-angin třešeň Prosím informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval( benzylalkohol a isomalt (E953) Přípravek Neo-angin třešeň obsahuje barvivo Ponceau 4R, které může způsobit alergické reakce. Přípravek Neo-angin třešeň obsahuje isomalt. Přípravek Neo-angin třešeň obsahuje také 2,58 g isomaltu, což odpovídá 6 kcal ( může mít i přípravek Neo-angin třešeň nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého. Neužívejte přípravek Rivotril- jestliže jste alergický( na léčivou látku nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) .....

Tags: Neo-angin tŘeŠeŇ, třešeň

Medopirid


Neužívejte MEDOPIRID jestliže máte inzulin-dependentní diabetes ( typ 1) neboť toto onemocnění lze léčit pouze inzulinem  jestliže máte ketoacidózu ( překyselení způsobené cukrovkou) jestliže jste v diabetickém kómatu ( bezvědomí způsobené nedostatečně kontrolovaným nebo neléčeným diabetem) máte-li závažné onemocnění ledvin nebo jater  jestliže jste alergický( přecitlivělý(á)) na glimepirid nebo příbuzné látky ( jiné látky snižující hladinu cukru v krvi, takzvané deriváty sulfonylmočoviny, např. glibenklamid) a na léky ze skupiny sulfonamidů používané k léčbě infekce močového ústrojí ( např. sulfamethizol) jestliže jste alergický( přecitlivělý(á)) na glimepirid nebo na kteroukoli další složku přípravku MEDOPIRID Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku MEDOPIRID se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem:  jestliže jste měl( a) v poslední době nehodu, prodělal( a) akutní operaci nebo závažnou infekci s horečkou. V takovém případě může být nutné přechodně přejít na léčbu inzulinem. jestliže užíváte MEDOPIRID již dlouhou dobu, je třeba nechat si vyšetřit krev a játra na možný výskyt vzácných nežádoucích účinků ( viz bod 4 Možné nežádoucí .....

Tags: Medopirid, třešeň

Read about Třešeň. To make it easier to search for topic: třešeň, we have prepared a list of links for search terms: Třešeň. You can find a comparison of interactions, drug descriptions and other articles about topic: Třešeň.

About project

A freely available non-commercial project for the purpose of laic drug comparisons at the level of interactions, side effects as well as drug prices and their alternatives

Informace na webu jsou pouze orientační. Odkazy vedou na partnerské e-shopy. Aktuální dostupnost a podmínky zjistíte přímo u partnera. Informace na této stránce mají pouze informativní charakter. Produkty na předpis nejsou dostupné k přímému nákupu zde. Pro aktuální dostupnost a podrobnosti navštivte stránky našeho partnerského e-shopu. Tento web obsahuje affiliate odkazy. Odkazy mohou vést k partnerskému e-shopu.

Languages

Czech English Slovak

More info